Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Posiela mi obrázky, ale nenapíše

Príspevok v téme: Posiela mi obrázky, ale nenapíše
Emanuela

Minulý týždeň som sa zoznámila v práci s kolegom, pozval ma na kávu, veľa sme sa rozprávali, rozprával mi kopu osobných vecí, nasmiali sme sa a tak. Pomedzi rozhovor mi podal svoju vizitku, že tam mám na neho kontakt, mail, číslo a tak. Bavili sme sa vtedy aj o reťazových mailoch s vtipnými obrázkami a videami čo chodia, sťažovala som sa mu že mne nikto neposiela a povedal že mi bude. Ke´d sme sa lúčili, povedal že veď sa ešte niekedy zastavím. Dnes ráno mi poslal asi 10 mailov ešte pred začiatkom prac. času, preposlal ich, jeden poskladal sám z \"vhodných\" obrázkov bez vulgárností, no bez nejakého textu, na jeden som zareagovala a neodpísal mi na to. Tak sa pýtam - mám mu ešte napísať - to budem asi za dobiedzavú, čo? Má vôbec záujem? A ak má, prečo mi posiela kopec mailov, ale nič mi k tomu nenapíše, nezavolá ma nech ho prídem pozrieť a tak? (Sama ho nemôžem prísť pozrieť, je v inej hale a tam sa dá len autom.) Čo si myslíte?

Emanuela

Aktualizujem príspevok: Nakoniec sa ozval, okolo 11tej, že ide okolo, či neskočím na kávu aj dnes (včera), takže som zbytočne "stresovala", díky :)

Agnes998

Je fakt, ze ak by mal zaujem, tak by sa uz asi ozval. Vyzera to tak, ze si sa mu sice pacila, ale z nejakeho dovodu ta nekontaktuje, najskor ma priatelku alebo take nieco. Ako kludne ho mozes ty pozvat niekam, za to nic nedas a aspon zistis ci to ma nejaku nadej alebo nie, ak z toho vykluckuje, tak je to jasne.

kardinal

to su mi rozumy toto...

rob co chces, co citis ... naco do vztahov tahat taktiku a machinacie, ked si vystacis s emociou a citom

lilyianka

súhlasím s babami podo mnou .. zbytočne sa mu už neozývaj, myslel by si, že na neho tlačíš a mohol by sa zľaknúť, cúvnuť a už ta nikam nepozve alebo s tebou nikam nepôjde .. daj mu trochu času a uvidíš, či sa ozve ..predsa len vonku ste boli min. týždeň, čo nie je taká dlhá doba :))

Fleur-de-lis

súhlasím, nepíš mu viac. Vhodne si zareagovala na tie jeho maily a viac krokov by som nepodnikala.
Ak má záujem, tak sa ozve, keď sa na to bude cítiť.
Netreba to stále unáhliť a byť nedočkavá :)
A chlapa čo musí žena "naháňať" by som nechcela. Ty hej?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.