Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky uces(nie strih) vytvorit z riedkych vlasov?

Príspevok v téme: Aky uces(nie strih) vytvorit z riedkych vlasov?
enr1

Ahojte...Rok dozadu sa mi vplyvom nejakych zdravotnych problemo znacne preriedili vlasy..doteraz som z toho nestastna ale co narobi clovek? :) Vlasy mi siahaju kusok pod lopatky, no nemam to srdce dat si ich nejako radikalne ostrihat, predsalen, zeny to chapu..Robim ustupky, napriklad kadernicka ked mi strihala konce, povedala som jej ze nech mi z dlzky neberie vela ale zostriha tak aby to vyzeralo opticky hustejsie..Co spravila :) Lenze, otazka znie, vo vrkoci ked mam stiahnute vlasy, dost vidno aky je tenucky..predtym bol trikrat taky minimalne..A neviem, ake vseliake ucesy si porobit, aby to tak nekricalo, ako ked ich mam vo vrkoci..nejake napady?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.