Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čistenie pleti, starostlivost o plet s akne

Príspevok v téme: Čistenie pleti, starostlivost o plet s akne
Msaska

ahojte.. viete mi poradit nejaku kozmeticku /salon v bb a okoli .. kde vycistia plet - akne ? nejaka dobra cena a dobre skusenosti..

a este - je lepsie spolahnut sa na lekaren a ist po volnopredajnych produktoch samozrejme s poradenim sa s lekarnikom..alebo to risknut a hladat nejaku dobru dermatologicku ..koznu ?

fashionisdrug

mne mary kay nerobilo dobre, ja som tiez mala akne dlho. mne sa zo vsetkych tych tonik a vodiciek miestami vysusila plet a miestami som mala akne, takze najhorsia mozna kombinacia- potom som zacala pouzivat dekorativnu kozmetiku Avenue v kombinacii s cistiacou vodou z La roche posay a konecne som sa toho zbavila.

fashionisdrug

mne mary kay nerobilo dobre, ja som tiez mala akne dlho. mne sa zo vsetkych tych tonik a vodiciek miestami vysusila plet a miestami som mala akne, takze najhorsia mozna kombinacia- potom som zacala pouzivat dekorativnu kozmetiku Avenue v kombinacii s cistiacou vodou z La roche posay a konecne som sa toho zbavila.

Biena

Ahoj, ja mám skúsenosť, že ani kožná a ani kozmetička mi nepomohla. A to som sa trápila s akné viac ako 15 rokov. V lekárňach odporúčia len to, z čoho majú najväčší zisk.
Skúsila som kozmetickú poradkyňu Mary Kay, vyskúšala som si kozmetiku a hlavne, ak by mi neúčinkovala, tak mi vráti aj peniaze. Ale hneď po týždni som mala pleť čistejšiu a teraz používam kozmetiku tretí rok a klasické akné už nemám. Len keď mám hormonálne zmeny, tak vtedy sa objaví zopár vyrážok.
Vyskúšajte sa poradiť s takouto dámou. Majú kozmetickú sadu len na akné a tá účinkuje skvele.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čistenie pleti, starostlivost o plet s akne - Fórum - ZDRAVIE.sk