Zimný typ

Príspevok v téme: Zimný typ
Hamy

Nikdy som si nefarbila vlasy, pretože sa mi moja prirodzená farba páči - veľmi, veľmi tmavohnedé, dalo by sa povedať, že čierne. A oči takisto - veľmi hnedé. Ale zároveň mám svetlú pokožku, bledšiu ako obyčajne. Je to dosť kontrast. Som taký zimný typ, určite viete, čo myslím. Myslíte že by som to mala zmeniť? A čo konkrétne, keď na vlasy mi žiadna farba nechytí, sú príliš tmavé, mne by to bolo aj ľúto a vôbec sa mi nehodí opálená pokožka, nie je možné sa opáliť do hneda, v momente som červená tým že som bledšia mám veľmi citlivú pokožku na slnko. Je to dosť veľký rozdiel, ale zas ojedinelý, neriešila som to, myslela som si, že sa to ľuďom páči, až kým mi nebolo povedané, že som ako mŕtvola. Tak neviem kto z nich to myslel vážne.

demie26

Som podobny typ ako ty. A poradim ti nosit vyrazne pestre farby oblecenia k tvari, napriklad cyklamenovu, tyrkysovu, nejaku peknu sytu modru, cervenu atd. Vyhybaj sa farbam ako bezova, khaki, cierna tie nenos k tvari. Ja osobne v nich vyzeram ako chora. A na ostatnych, co ti hovoria ze si ako mrtvola kasli, oni sa tomu nerozumeju :D

chalice

Presne ako pise Maoam, kasli na ludi co ti hovoria, opytas sa desiatich a kazdy ti povie nieco ine. Tiez som taky typ snehulienky az nato, ze mna v lete opali trochu do hneda, takze aspon v lete nevyzeram uplne bledo. Nevyhovies vsetkym, dolezite je ako sa pacis sama sebe.
Vela bab ma bledu tvar a vela si dava mejkap a cerven na lica, ale niektore potom vyzeraju ako keby zjedli 10 kil mrkvy, take oranzove.

Maoam

typ Snehulienka a este tomu od prirody taka je nahodou velmi pekny

ostan sama sebe verna, len kvoli tomu, ze si niekomu 'nesadla' (komu sa mozno pacia solarkove alebo od prirody snede typy), sa snad nebudes menit :DD

ja som svetlovlasa (ako decko blond, potom som stmavla na svetlohnedu - v lete tmavy blond) a mam bielu kozu a pehy na tvari no a kolko debilnych poznamok som uz pocula, ze preco sa nechodim opalovat (mala som v minulosti spaleniny zo Slnka, tak sa uz neopalujem) a podobne dristy prave od ludi, ktori sa hodiny prazia na Slnku a Co., proste nech drzia klapacky a hotovo, kazdy nech si robi co chce

kazdemu sa paci nieco ine

kebyze sa mame menit kvoli kazdemu blbemu komentaru, kam by sme to dosli...

ostan verna sama sebe, si urcite krasna taka, aka si ;-) a tieto typy su fakt zriedkave, ten tvoj typ