Nemám chuť žiť a chcem to skončiť..

Príspevok v téme: Nemám chuť žiť a chcem to skončiť..
verca-82

Ahojte volám sa veronika a pred pár dňami som oslávila 14. narodeniny a možno sa vám to zdá nenormálne ale nemám chuť žiť a chcem to skončiť ale bojím sa a nechcem aby trpeli ostatní tak to spraviť nechcem , celé noci bývam hore ... skrátene moja bývalá kamarátka natalka si myslí že to čo som jej povedala neni pravda ale klamstvo . už som sa pokúšala jej vysvetiť dvestokrát že to je pravda ale ona si myslí že to je klamstvo a bodka , kamarádka čo sa s nou baví mi povedala že natalka ma nenávidí a že mi nikdy neodpustí že som ju klamala a že jej to už je jedno . ja osm ju pritom neklamala a ona mi neverí a pred pár mesiacmi sme sa bavili hovorila mi že mi verí a že ma má najradčej ale tomu som neverila lebo asi 6 krát kvoli jednej kamarátke prišla za mnou alebo pre mna ked sme mali ísť vonka neskoro a raz neprišla vobec a ja som jej vždy šetko odpustila a aj to že jej chvilu na našom kamaradstve nezaležalo že jjej bolo jedno kto som ... aj to som jej odpustila a ona mi nedokaže uveriť . už sa mesiac nebavime aj ked cez fb si píšeme ale to tak že mi píše také hnusné správy . napísala mi že mám ist do piče .... a pred mesiacom aj niečo mi zomrel chlapec s ktorým som chodila 3 roky a nemal ani 15 .. prosím poradte čo mám robiť :((

verca-82

Ja som to už dávno vyhodila z hlavy.... Se*ie ma to že má ta Kamaradka provokuje píše mi furt na fb keď si nepiseme 24 h hned na druhy ďeň mi napíše a ja už na to nemam nervy

verca-82

Dakujem vam všetkým,porozpravala som sa o tom aj s.mojou nevlastnou mamou ( lebo moju mamu to netrapi) tá mi povedala tiez že ju mam nechat tam neryt sa jej do riti lebo mi chce mozno len robit zle a nie vrátit sa ku mne tak to nechám plavat a uvidím čo bude a. Už som si dohodla u tata brigádu tak budem zaneprázdněna aby som o tom rozmyslala . Díky za radu

Sofi123

no tak asi to nestoji zato... Skus byt stastna... Za svoj zivot budes mat este vela priatelov a zazijes vecsie sklamania ... Bude ti to mozno trvat ..ale po case si budes uzivat ako predtym :D

verca-82

dík za povzbudenie ale ja som ju ťahala vonka najmenej 4 krát a ona nechcela aj ked som jej potom napísala že ja osm ju chcela vytiahnut vonka preto lebo som sa jej chcela ospravedlnit aj ked som vedela že sa nemám za čo len som jej to chcela povedať a porozprávať sa a povedať si čo dalej lenže ona nie . nasjskor sa pytala načo ideme von ja som jej povedala : len tak a ona že tak nie potom zasa že sa chcem porozpravať zas nie a takto stale .. lenže my sme pohadane už mesiac a ju trapi kamaradka ina ... na mna kašle

Sofi123

ja som pred par dnami mala taky isty problem ze kamaratka namna bola nahnevama a vyzeralo to ze sa uz neudobrime ..ale nakoniec sme sa udobrili..... Mali by ste sa porozpravat ... Napis jej ze sa snou chces porozpravat alebo to nejk urob aby ste sa stretli...neviem oco ide...ale urcite to nieje az tak strasne... Ak jej napises ze snou chces hovorit a ona ti odpise ze nechce ..tak ju skus presvedcit... Povedz jej ze ta to velmi mrzi... Ak je skutocna kamaratka tak by ta mala vypocut aka je pravda alebo ako si to myslela ... Len neprestavaj dufat... Skutocne priatelstvo sa neskonci len tak .. Drziiim palce

verca-82

a prišla osm už na to že mám kamarátku ktorá mi stojí za ovela viac než natalia .. dakujem za odpovede trochu ste ma povzbudili a už nebudem tak blbá že kvoli kamaradke s ami zruti svet :)

verca-82

ďakujem vám za odpovede všetkým mňa len hnevá to že rozširuje to klamstvo mojim kamarátkam ktoré sa kvoli tomu so mnou baviť nebudú .. inak dakujem za odpovede ale ak by sa dalo poradte mi ešte aj v tomoto :((