Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je mozne nakazit sa HIV pri beznom vysetreni u zubara?

Príspevok v téme: Je mozne nakazit sa HIV pri beznom vysetreni u zubara?
xyz1

je mozne nakazit sa HIV u zubara odsavackou na sliny?myslim ak ju mal predo mnou HIV pozit.clovek v ustach(takze odsavacka prisla do kontaktu s jeho slinami a mozno aj s krvou ktoru mal v ustach napr.pocas osetrenia aj ked nepatrne mnozstvo)ja neviem ci kazdy zubar ju po kazdom pacientovi tu odsavacku vydenzifikuje..takze je mozne ze putuje z ust do ust bez akehokolvek vycistenia...dik

erilex

Pre ebi777

Nepreháňaš to trochu s hygienou.
To keď Ti urobí priateľ tam dole tiež sa vydrhneš?
Nezamoruj prírodu chémiou a radšej choď na dobrú dovolenku.
Len neviem či v mori dačo nechytíš...
Ani dýchať by si nemala, lebo keby si vedela aké svinstvo je vo vzduchu....
Nedýchať,nemilovať,nejesť,nepiť a možno prežiješ.

Lucy.S

Prístroje u lekárov sa sterilizujú po každom pacientovi.... či je to u zubára, gynekológa, krčneho a neviem kde ešte....
Ďalšia vec ak už neveríš, vždy je možné u zubára si vypýtať za smiešnu sumu násadky, ktoré zubár potom vyhodí do koša....
Tiež si môžeš doniesť do ambulancie svoj pohárik, alebo svoj uterák s ktorým sa utrieš...

Ľudia už tak nechcú chodiť k lekárom a vytvárajú si v hlavách svoje predstavy o tom, kde a ako sa nakazia...Potom samozrejme, že kopec ľudí má zhnité zuby, bolesti celého tela a neviem čo všetko...

Spamätajte sa už!!

ebi777

ahojte :D ja sa drzim tyciek v mhd, ale stale mam v kabelke antibakterialne utierky, potom ak vystupim si hned utriem ruky, tak isto ak pochytam klucky tak si ich poutieram a nehanbim sa za to :D

MultiLevel

no ovecka ty mas taky zmysel pre humor, ako mam ja blizko k Jenifer Lopez :-D neber vsetko tak prilis vazne, lebo budes mat nudny zivot...

0vecka

2 MultiLevel ja sa pozastavujem lebo ked tam lietas v tom buse tak obtazujes vsetkych ludi naokolo. To ze si niekto doma nieco robi alebo tak mi nepride take zle. Bol/a si s tym u psychologa?

MultiLevel

Ovecka, ale to je tvoja vec, nic ine :) Nechapem, co sa tu nado mnou pozastavujes. Tiez som v tejto teme citala aj prehnanejsie veci, ako robim ja a nejdem sa tu rozhodne z nikoho posmievat, ci mu "je dobre" :)
Kazdy je na nieco ine haklivy, ale riesit, ci je to normalne, je prinajmensom odvazne :)

#

Mne ešte vadia tie pľuvance na chodníkoch. Nachytá sa to na boty a nesieme si to domov. A taká tuberkulóza sa zase zacala šíriť. Alebo tie psie výkaly v tráve aj na chodníkoch.

riritushjeon

vsetkomozne mozes nachytat teda aj aids aj kedcpacient by mal sa mi.zda lekara zubneho a vsetkycg predtym informovat a mozno si natiahne dve rukavice.Ani to nie je pravda ze vsetko sterilizuju aj zubny lekari su rozny jasne mali by sa sterilizovat.Ved spravach spominali v cechach jedneho co len pripravkom na unyvanie riadu sterilizoval a nejaky doatali aids myslim aj v usa to bolo.Ale som prwsvedcena taktxh je nepatrne mnizsrvo.Napr ja som lrwsvedcena som nakazila ludi v cakarni u neuroloficky ovcimi kiachne.V cakarni a aj na stole pri kolinoskopii mizes dosrat eozne veci sam jeden Namy lwkar nwodpoeucal radsej nwchod ked bemusis estw nueco naxhytas.A porom pacient ma lekara infoemovat o avojom zdrav stace alebo akw lieky berie s toho uz vie vyvodit co je pacientovi co mu nemoze dat atd.podla mba aids to je ojedinele na prwpicwt obyv na slovensku jw len malo ludi co to dosrali.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je mozne nakazit sa HIV pri beznom vysetreni u zubara? - Fórum - ZDRAVIE.sk