Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ďalej.. nešťastná z kolegyne

Príspevok v téme: Ako ďalej.. nešťastná z kolegyne
Ilirea

Mám problém,myslím si, že v dnešnej dobe nie ojedinelý, ale neviem si rady. Mám kolegyňu, ktorá sa so mnou už dlhšie nebaví, raz odpovie na pozdrav, inokedy nie. Som človek, ktorý neznáša hádky, preto sa radšej "stiahnem do seba". Zle znášam to napätie, zožiera ma to. Uvažujem, že odídem z práce, aj keď ma veľmi baví. Som z toho nešťastná.

wowo1

to je problem pre teba jedna otazka? jedina...a tym to moze pre teba hasnut/spytaj sa jej: Mas nejaky problem so mnou? a ak ti odvrkne... aj tak to mas vyriesene.. ak ti odvrkne To bude znamenat ze ma nejaky problem a nemieni ti to povedat aky...Proste moze aj ziarlit..ako vela zakomplexovanych ludi alebo ma ona problem ze si v pohode a mozno jej ides na nervy. Povedz si jej problem...a kalsi na nu. Nezdrav ju, prva,,alebo si ju nevsimaj. Pripadne sa chovaj ,,tak ako keby sa nexichtila debilne. Ludia co nie su v pohode su blbi...sustred sa na pracu a nie na nu

ta3

Ilirea
ked mas s jej spravanim taky problem, preco sa s nou nepozhovaras a priamo sa jej neopytas na dovody?, ved to vobec nemusi s Tebou suvisiet, ako tu uz niekto spomenul, moze mat svoje vlastne problemy, ktore nezvlada a preto obcas ani nereaguje na pozdravy kolegyn, vsetci vieme, ze komunikacia v kazdom vztahu a teda aj v pracovnom je velmi dolezita, ked sa nekomunikuje, casto dochadza k zbytocnym nedorozumeniam, je to take hrozne ju pristavit, pozdravit a opytat sa jej preco sa takto sprava, ci ma nejaky sukromny problem alebo ma nieco osobne proti Tebe? Ja by som urcite takto postupovala, ak aj ma nieco proti Tebe, treba si to vykonzultovat, mozno su to nepravdy, ktore jej niekto nabulikal do hlavy, stoji to za to, ved v praci travime tretinu svojho casu a preto su vztahy na pracovisku tiez dolezite, rozhodne by som pracu, ktoru mam rada neopustala koli tomu a ak by moja snaha o komunikaciu nenasla odozvu, vypustila by som kolegynu z mysle, pravdaze Ti to neprajem, ale v zivote sa mozno stretnes s ovela horsim problemom, ako potom budes riesit ten? Citlivost je zla vlastnost v tejto drsnej dobe, citlivi ludia to naozaj nemaju ruzove, preto by som Ti radila, trochu na sebe pracuj, posilnuj svoje sebavedomie, ak budes zdravo sebavedoma, podobne situacie sa Ta budu menej dotykat

Ilirea

Karlito, hovoríš mi z duše.Všetci, čo mi zatiaľ odpovedali, mali pravdu. Práca ma skutočne veľmi baví, dokonca idem na lepšie platenú pozíciu ako doteraz. Dokázala som to svojou poctivou prácou, preto ma veľmi mrzí,takéto jej správanie. Iné mi asi neostáva ako sa nad také správanie povzniesť.

Cariboo

ilirea, treba sa voci takym ludom vnutorne obrnit a uvedomit si ze aj oni mozu mat svoje sukromne problemy a ich spravanie s nami nesuvisi...urcite neopustaj pracu

Karlito

ahoj,
aj ja mam v praci taku kolegynu.. vecne je zduta ako baganca, niekedy odpovie na pozdrav, inokedy nie.. neviem, ci som jej nieco urobila, alebo ci niekto povedal, ze som ja nieco povedala na nu - taka ta ohovaracska klasika ako v kazdom kolektive..
teraz mi konci dovolenka, no nemam ani chut ist do prace, zacinam zmenou s nou.. potom dufam budeme aspon na opacnej zmene, ale aj ta pol hodinka co ju vidim vtedy, aj to je pre mna taky cudny stres, zly pocit, pokazeny den.. hroza.. pritom nebyvala taka, tak skor si myslim, ze sa jej nieco donieslo, mozno som v hneve alebo v strese nieco povedala a bohvie akeho somara z toho niekto urobil.. absolutne netusim.. a zase keby mala nejaky problem ona so mnou, zeby sa volaco dopocula, tak ma kludne mohla konfrontovat, ale takto mi je hlupe ist za nou a spytat sa preco sa chova ako dajaka jeblinka..

lilyianka

ignoruj ju ... ak s ňou nie si nejak v kontakte, alebo nemáte spolu kanceláriu, môže ti byť taká koza u prdele .. všade sa nájdu svine a ver tomu, ež v ďalšej práci to môže byť ešte horšie ..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ďalej.. nešťastná z kolegyne - Fórum - ZDRAVIE.sk