Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Angiom na mozgu

Príspevok v téme: Angiom na mozgu
strnatka

Ahojte, chcem sa opýtať či má niekto podobnú diagnózu a či mu to spôsobuje nejaké problémy. Mne bol nájdený náhodne, keď som bola na MR mozgu a krčnej chrbtice kôli tinitusu. Na nete som nenašla veľa diskusií ohľadom toho a mám celkom aj strach aby sa to nezväčšovalo a nespôsobovalo mi to nejaké problémy. Neurologička mi len povedala aby som nerobila stojky na hlave :) vtipná...

Cinike

Aj ja to mam,aj mne to nasli,zistili pomocou mag.r.stale ma bolela hlava a lekari uz boli bezradny.Moja neurologicka mi povedala,ze sa to bude sledovat aby sme to mali pod kontrolou.Nemozem dvihat nic tachsie ako vraj 5 kg,som opatrovatelka tak je to v mojej profesii velmi tazke.Povedala mi aby som dala vipoved v praci pre moje dobro.Necitim si lavu stranu hlavy,ani ucho a kus tvare.Mam velky strach mam len 28 rokov.Ked niekto nieco viete o tejto chorobe tak npiste komentar,dakujem

Cinike

Aj ja to mam,aj mne to nasli,zistili pomocou mag.r.stale ma bolela hlava a lekari uz boli bezradny.Moja neurologicka mi povedala,ze sa to bude sledovat aby sme to mali pod kontrolou.Nemozem dvihat nic tachsie ako vraj 5 kg,som opatrovatelka tak je to v mojej profesii velmi tazke.Povedala mi aby som dala vipoved v praci pre moje dobro.Necitim si lavu stranu hlavy,ani ucho a kus tvare.Mam velky strach mam len 28 rokov.

RNG

Prakticky vsettky nezelatelne nefunkcne tkaniva v tele a rozne zamorujuce zhluky sa daju odstranit silnymi enzymami. Pos silnymi myslim naper entericky pokryty pancreatin v davke az ekvivalent 12 gramov denne, ako najdes napr v produkte firmy Solgar,Pancreatin, v 2 x 2 tabletach na den.
Pomahaju pri tom aj doplnky jodu a selenu, ktore sa tiez podielaju okrem ineho na tvorbe roznych enzymov v tele, vcitane cistiacich.

replaypls

ahoj. mne to našli tak, že som odpadla pred skúškou a poslali ma na mag. rez. ani mne o tom doktori nepovedali veľa, ale veľa som si našla na nete v angličtine - napríklad, že to ľudia bežne majú a aj mávali, len keď nebola rezonancia, tak sa to nedalo odhaliť. dôležité je aj to, aké je to veľké a na akom mieste to je. mne to nespôsobuje žiadne komplikácie, ale iní udia ževraj zvyknú mať bolesti hlavy. Tak tak :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Angiom na mozgu - Fórum - ZDRAVIE.sk