Učenie sa pri depresii

DSDV

A este nieco :) vela chybam s skole a raz som sa ucila a 5 pisomiek naraz so schizo stavmi a silnou depresiou kedy som si aj na zivot siahla (chvala bohu nepodarilo sa ) a ucila som sa asi na 4 pisomky, bola som nervozna, trhala zosity a tak... a naucila som sa a aj za 1 som dostala ;) da sa to.. i ked je to na dlhsie ale da.. hl. treba chciet

DSDV

mozno by si sa mala poradit s lekarom.. existuju aj lahke, nenavykove antidepresiva co ta nebudu ovplyvnovat v pozornosti... ale da sa to... ja sa ucim pri schize a k tomu este depresia na 1-2 :) da sa to proste len sa musis premoct.. vies otrepana fraza ale inak sa to povedat neda

Ddana

Učenie sa pri depresii je veľmi ťažké, nakoľko jedným z príznakov je porucha koncentrácie. Mne pomohli mnemotechnické pomôcky, ale aj to, že som to v škole povedala. Boli troška ohľaduplnejší.

napochybach

filipova mala ...mam tazke stavy ..ale nic neberiem,ziadne lieky,len obcas sedatif,alebo persen,idem spat a rano vstanem slaba ,nic sa mi nechce,ani zit nič ..
ale dokazem sa ku vsetkemu donutit nejako,sama neviem ako vlastne,ale dokazem to

napochybach

proste ja sa vždy nejako premozem,aj ked mam depresiu,aj ked neviem,co sa so mnou deje,ja sa dokazem ucit,dokazem sa naucit niečo,ked musím...aj keby neviem čo,ja sa dokazem ucit,nastatsie este toto je dobre na mne,asi jedine ..dokazem si to prikazat

uf-uf

Burleska, to si jej moc nepomohla. ja by som ti radila zobrat si to ucenie do ruky a aj ked nasilu si to čítat. ono sa to do tej hlavky pomaly aspon niečo dostane. :) pauza a potom sa k tomu vratit. nejake vlakniny jest, ovocie, aby mohol mozog pracovat pekne a naplnat postupne "pamatovu kartu". :)

Burleska

No tak pri tejto kombinacii sa toho vela nenaucis...skor naopak, Zopiclon Ti tak vygumuje pamat ze zabudnes aj co si robila...na tieto oblbnovaky sa vykasli.
Antidepresiva Ti pomozu rovnako, ale Ta neoblbnu...