Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Myslel to uprimne alebo sa so mnou len zahral?

Príspevok v téme: Myslel to uprimne alebo sa so mnou len zahral?
veronika510

Zdravim. Mam 24, za chvilu 25 rokov. Mala by som mat uz dost rozumu a rozhodnut sa sama, ale v konecnom dosledku to nedokazem. Pomohol by mi nazor chlapa ako aj zien. Neviem, kde sa mam obratit.
Zacalo sa to pred 3 tyzdnami. Jeden nudny vecer som sa prihlasila na pokec (vobec tam nechodim)s tym, ze sa nudim a bolo by fajn s niekym pokecat. Na displeji mi vyskocil sympaticky, ciernovlasy chalan...napisala som mu. Takto sme predebatili cely vecer. Na druhy den to iste s tym, ze som sa prva ozvala ja. O 2 dni neskor som ho zavolala na kavu, odkladal to, ale nakoniec mi povedal, ze ma priatelku a na tu kavu pojde. Priatelka odisla 1.7. na staz do Macedonska. Vymenili sme si skype...ale stale bol opatrny.
Na druhy den mi napisal na skype ako sa mam a vyzvedal...
V ten tyzden sme sa stretli a zasli sme na kavu a veceru, vsetko prebiehalo skvele a mne s nim bolo fajn. Odviezol ma na stanicu a v tom momente mi svietila sprava na skype, ze sa so mnou citil dobre...

takto to pokracovalo niekolko dni, kazdy den mi napisal, po vzajomnej dohode sme sa stretli o par dni neskor...z Jeho strany to bolo rovnake, zacal sa mi intenzivnejsie ozyvat, pisal sms. Pri dalsom stretnuti sa snazil dostat do mojej blizkosti tym, ze sa ma snazil dotknut. Rozlucili sme sa a neskor vecer sme sa zhodli na tom, ze sme tuzili obaja sa pobozkat. Uz vtedy som zacala voci nemu pocitovat nieco viac, a to iste som citila aj z jeho strany, vzdy ked sme sa stretli, bol rad, ze ma vidi, na skype bol vysmiaty...Tak som mu medzi recou naznacila, ze by som sa s nim chcela castejsie stretvat a mozno casom aj nieco skusit. Vedela som, ze s tym asi nebudem moct ratat, tak som mu navrhla milenecky vztah...on sa mi vysmial, ale premyslal nad tym. Nechcem tu vypisovat vsetko do detialov, ale napisem v skratke, ako to skoncilo. Prvykrat ma poslal k vode, ze je zadany a nemoze so mnou nic riesit, ale pri poslendom stretnuti ma neskutocne bozkaval a citila som, ze chce byt so mnou. "Ukoncili sme to" a na druhy den som mu napisala sms, ze s nim nechcem byt za zle a on, ze ani on, ze na mna myslel...zasa sme sa stretli, na stretnutiu sa mi vysmieval, ze on nema rad take zeny, vsetko zacal zvalkovat na mna...o dne neskor sme sli na sushi a boli sme spolu a priznal, ze bol namotany a zas sa namotava. Neskutocne ma bozkaval, objimal. Ale aj tak som citila, ze sa nieco deje, kedze sa mi uz poriadne neozyval. Navrhla som vikend v Tatralandii a zas ma poslal do riti, s tym, ze on takto nemoze, ze je zadany, keby nebol, bol by so mnou, ze som pre neho dievca, co ma vsetko co ma mat. Pytala som sa ho, ci sa boji nechat priatelku, on na to, ze aj ano, ale ze aj nechce. a pytam sa ho, ci ma strach, ze sa do mna zalubi, povedal, ze ano. Nakoniec sme to vcera ukoncili...dala som mu cas na premyslanie...aj ked si mylism, ze sa uz neozve. Jeho vztah s priatelkou trva 2 a pol roka a buduci tyzden sa ma vratit naspat.
Tato "love story" trvala 3 tyzdne a videli sme sa cca. 6x a kazdy den na skype...
Poradte mi, co mam robit? Viem, ze som naivna, ale nikto nie je dokonaly.

Dakujem a prepacte za dlhy clanok.

milli11

Ale ja poznam a urcite aj vy, zenu, ktory zbalila zadaneho, ona svoju partnerku opustil a doteraz je s tou novou a osobne nechapem preco a odsudzujem to, ako sa obaja zachovali k Jennifer. Angelina Jolie a Brad Pitt.

Deria

Veronika, nie, jednoznacne nema zaujem o hlbsi vztah s tebou. A nechapem, ako moze baba takto nahanat chlapa, este k tomu zadaneho!

AfterEight

Podla toho co si napisala(aj v reakciach) mi prides ako dievca,co asi dlhsiu dobu nemala vztah (mozem sa aj mylit) a preto si asi rada za kazdy zaujem(nemam ti to za zle). Preto si sa aj mozno takto ponukla. Ale dam ti jednu radu. Moj sucasny priatel mi vravel, predtym ako sme sa my dvaja dali dokopy,ze sa mu ponukalo zopar dievcat a o tychto dievcatach si pomyslel akurat ake je to lacne a ani si ich nevsimal. Keby chcel, tak sa s nimi vyspi, ale to by bolo akurat tak vsetko. Ale ked sme sa my dvaja dali dokopy,sme sa spoznavali a sex prisiel az neskor. Sam mi povedal,ze si ma za toto neskutocne vazi, lebo ze uz pomaly stracal nadej,ze existuje nejaka, ktora ho vie zaujat aj niecim inym,ako len roztiahnutim noh a lacnym sa ponukanim. Takze si ber z tohto radu. Ak ti v buducnosti pojde len o sex,kludne si zasexuj (ved na sexe nie je nic zle). Ale ak chces vztah, nie je nic horsie,ako sa ponuknut,len aby si s nim bola. toto je NAJHORSIA cesta. A ako ti tu pisali aj ini ludia, urcite by si nebola stastna,keby si s nim zacnes a ako nahle by si isla na par dni mimo a chlapec by sa nudil, ze by behal za inou. Najdi si takeho, ktory vie, co je to vernost. A hlavne si zacni vazit samu seba a uvedom si,ze na svete je vela chlapov a hlavne bud trpezliva a neber si k telu hned niekoho,kto sa ti pripletie do cesty.

poPotvorka

kokso to ma tu normalne chce niekto skompromitovat ?
---------
--------
--------
VAZNE TOTO SOM JA NEBOLA !!!!!!!!!!!

JahO_Odka

Nemyslíš si, Veronika, že je od teba maximálne chrapúnske zvádzať chlapa s 2 a pol ročným vzťahom?
Chápem ho... chcel sa pobaviť. A je to od neho dosť kreténske. Ale čo si ty vôbec máš čo robiť nádeje? Myslíš si, že vymení ženu, ktorú pozná vyše 2 rokov za nejakú nevycválanú rajdu?

poPotvorka

ale ziadna prepinacka ,len sa slecna co zalozila temu pomylila (vid. Ip hore a ip dole) ,alebo uzivatel kompot ci vychovavatel ma nutkanie napodobnovat moju prezyvku ..... asi malo kreativnosti

poPotvorka

Rad som sa nacitala dost. niektori ma aj urazili, ale sama viem, com som urobila a nad tym uz netreba ani polemyzovat, co a ako.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Myslel to uprimne alebo sa so mnou len zahral? - Fórum - ZDRAVIE.sk