ako mam zabudnut?

lencok1

zivot ide dalej...bohuzial je taky...a musime si nieco aj pretrpiet a zasa vide slniecko nad nase hlavky:)...a stretneme niekoho kto bude nasmu srdiecku blizky...zivo je tazky, ale keby bolo vsetko take lahke, potom by sme si nic nevazili

damerung

Najhoršie je,keď sa zaľúbite do kurvy/kurevníka,ináč toto je dosť ťažko poznať na 1.pohľad!:( .Ale práve takí sú pre nás najzaujímavejší...HLAVU HORE!

sss

Ja mam uz skoro pol roka od rozchodu a stale mi je hrozne. Nemozem sa s tym zmierit stale len placem a myslim na neho.Obcas si napiseme ale to je tak vsetko. Co mam robit? Mam chut s tym vsetkym skoncit. Proste on pre mna znamena vsetko a moj zivot bez neho nema vyznam.Prosim pomozte mi :o((((

nada

Ahoj Loi ja taktiez niesom z toho vonku stale to velmi boli uz to dlksie asi nevidrzim je to hrozny pocit...vela stastia..pa

lolita

možno to najlepšie pochopíš ak si predstavíš seba v jeho situácii-predstav si, že by sa ti už nepáčil, nevzrušoval ťa, nič by si k nemu necítila a on by chcel, aby si s ním ostala. odpovedz si úprimne, spravila by si to? Asi tiež nie,že? Skús ho pochopiť, možno nie je zlý, ale ked už k tebe necíti to čo na začiatku, aký by to malo význam, aby ste boli spolu, aby sa pretvaroval....

susi

Niecomu sa venuj praca, skola.. Musis si zamestnat svoju misel niecim inym, co ti neda cas mysliet na svoje trapenie! To prejde uvidis.