ako mam zabudnut?

aljoska

Loi,myslím si že žiadny chlap nestojí za to aby sa pre neho umárala.Čas je najlepší lekár,postupne na neho zabudneš a raz určite stretneš niekoho kto ti zaplní prázdne miesto v srdiečku.A možno bude ovela lepší ako ten minulý.Dobre sa mi píše,ale ked si pomyslím kolko som sa ja narevala pre chlapcov.Teraz sa na tom iba zasmejem.Potom som stretla toho "pravého" a už sme spolu dost dlho.Takže držím palce a začni pozerat na svet veselšími očkami.

lenocka2

Ja som na svoju lasku zabudla az za 2 roky.A boli to fakt dva veelmi dlhe a tazke roky cele som ich preplakala vsade a vo vsetkom som ho videla nevedela som zabudnut.A aj ked som mala chvyle kedy som myslela ze uz som sa z toho dostala opak bol pravdou.Ale tym ta nechcem strasit chcem ti len povedat ze pol roka po rozchode je este stale normalne ze na hno myslis ale neboj sa vsetko raz preboli.Skor ci neskor.A jedneho dna sa zobudis a zastis ze uz ti nechyba ze uz tvoje sdiecko za nim neplace :) tak ako som sa jedneho da zobudila ja :))
Drzim ti v tom palceky... pretoze on nenii jediny na tomto svete ver ze je tisice inych a lepsich a jeden z nich ta nikdy nesklame lebo tabude lubit tak ze ta nebude moct sklamat :)

soska

nemas za co,zivot je uz raz taky,ale stale si musime vazit same seba a ked sa popalime,vziat si ponaucenie i ked v laske s clovek ma rozdavat cely v kazdom pripade...vzdy nas ma niekto rad a mozeme mu byt celym svetom a ten,kto to nevidi,nestoji za nase slzy...laska pride i ku tebe,ked to budes najmenej cakat a nie je to iba fraza,ver mi:)maj pekny vecer:)

soska

ber to tak,ze nie je jediny na svete,on si uz vybral a ty to uz nemozes zmenit...neradim ti hľadať nový objekt,zlomene srdce potrebuje oddych a nie novu emociu,lebo ten,kto lubi a bol odmietnuty trpi dvojnasobne...vyhybaj sa spomienkam nechod na miesta,kde chodi on,nepustaj si hudbu,ktoru si pocuvala s nim...stretavaj sa s priatelmi,sportuj,venuj sa nejakej svojej oblubenej cinnosti...az cas ukaze ako dlho potrva,kym zabudnes,slzam sa nebran,poplac si,ale nezabudni,ze aj ty si krasna pre niekoho,kto to dokaze ocenit a prave teba hlada,ten,co ta nikdy neopusti pre inu...

loi

boli sme spolu 2 roky a pred polrokom sme sa rozisli...medzitym mal jednu priatelku, ale teraz sa vratil k byvalej predo mnou