ako mam zabudnut?

sydney

mila loi,ja som si to zazila tiez,a je to mozno trapne klise,ale ten cas anozaj lieci a vies,asi ste si neboli ,,sudeni".zacni sa venovat nejakym svojim konickom-napr.zacni sportovat,rozpravaj sa o tom (lebo to das zo seba von,hlavne to v sebe nedrz,to je to najhorsie) alebo nejake ine hobby-skratka sustred sa na SEBA,a rucim ti za to,ze sa z toho vyliecis a pride lepsi-u mna to fungovalo aj u kamosky-presen to site som jej poradila a mam xlapa,tak ti drzim palceky a vela nervov,neboj vsetko dobre dopadne

kd

No kali vitaj v reali " aj mi muzi dokazeme citit " ale vam to tiez obcas dokaze byt uplne jedno.
Zabuchnete za sebou dvere nech sa deje co sa deje sak on sa z toho neako dostane
Cest vinimkam

j

loi ja mam ten isty problem a uz dva mesiace tiez neviem von ale suhlasim ze cas je naj lekar je to tazke. Ja sa so svojou byvalou dokonca vídam je sama nema nikoho ale mna nechce a o to je to tazsie.
Nikdy som jej neublizil neponizoval a dufam ze ani nijak netrapil ..... ale zivot je svina a nato si treba zvyknut a .... mozno treba byt trochu prezieravy a nepustit si toho na telo vela. Kazdopadne hlavu hore

ja viem ze osoba ktora pridala prispevok je uz z toho asi davno von. Ale tiez potrebujem ventil.
Takze vsetkym ohrdnutym vela zdaru ... a nepremyslat o tom. ....... hm keby sa dalo

nada

ahoj loi u mna je to presne tak isto myslim na nho kazdu minutu a ked si pomyslim na to vsetko co sme spolu zazili tak si neviem pomoct....len dufam ze raz si ty chlapi uvedomia o co prisli...snad....drzim palce pa

loi

ahoj nada, dufam aj ja, ze sa srdiecka zahoja, len neviem kedy....niekedy je to lepsie, ale niekedy ma to este polozi...prajem ti vela stastia

nada

Ahoj ja prezivam to iste a tiez neviem co mam robit...hadam casom sa nase srdiecka zahoja a bude nam dobre...vsetko dobre ti prajem.

tralalalalak

treba sa opit, vyjst s priatelmi von, pohyrit, opit, pohyrit, poskusat inych (nemyslim sex, stacia bozky) - zdviha to naladu aj sebavedomie, znova opit znova pohyrit, odist na dovolenku, oddychnut, uzit si, opit sa a malo by byt potom. No a na zaver poobzerat sa po novom objekte, ktory bude milionkrat (aspon pre ten moment) lepsi ako ten predchadzajuci.