Let do USA - Lieky

Príspevok v téme: Let do USA - Lieky
freedomsk

Dobrý deň,

v Septembri odlietam do USA- California a rad by som vedel ci mate nejake skusenosti ohladom prevozu potrebnych liekov v batozine NEmyslim prirucnu batozinu. Lieky nepotrebujem mat pri sebe ale beriem si ich preventivne kedze neviem ci take lieky dostanem kupit tam a este bez predpisu..

Vsade som sa docital ze lieky ktore sa musia uzivat pocas letu mozem mat pri sebe no nenasiel som nijake usmernenia co sa tyka kufra. Rad by som sa vyhol nejakym neprijemnostiam :)

Dakujem za odpoved.
:)

Radka3211

Ahoj, nepotrebujes viza, stači ti cestovne povolenie esta usa - www.estavisa.sk, takisto lieky si mozes pobalit len nie vo velkych mnozstvach, všetky info najdes na webe, pripadne ich kontaktuj, posyktuju servis pre teba, vsetky info dostanes, ja som to tiez cez nich vybavovala, len si uz nepamatam co vsekto som brala :D

Franceska

S takymi otazkymi chod na letisko oni budu najlepsie vediet co ako s liekmi alebo tam zavolaj. Moja sesterka ked sla do USA pred rokom tak si take veci zistovala priamo na letisku pri kupe letenky. Tu ti mozu zle poradit istotu budes mat priamo z letiska.

freedomsk

Ahoj :) idem do La jolly cca 20km od San Diega. Tiez som cital na jednom CZ fore ze nerobia problemy co sa tyka tabliet no tekutiny uz hej tie musia byt do 100ml a vo vrecusku.
Tak teda dufam ze to bude OK :P

Kitty111

no ja čo som letela do USA do Californie tak som mala lieky v kufri a ziadny problém nebol ked sme isli do Sacramenta ale ked sme odlietaly z Los Angeles mi kazali zbavit sa tych liekov co nepotrebujem ( cize vsetky isli prec :D )dala som ich bratovy lebo on ostaval v USA natrvalo :D nechala som si pri sebe len 1 tabletku kinedrylu pre maleho syna kebi nieco ale nastastie sme ho nepotrebovali. a kde letis do akeho mesta??