Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vedľajšie účinky antidepresív typu SSRI

mam56

Hádať sa s právnikom je ako zápasenie v blate so sviňou: po chvíli si uvedomíte, že jej sa to dokonca páči:-)
Raz som stretol čestného, starostlivého a múdreho politika, ktorý sa ma snažil vypočuť a snažil sa pomôcť našej krajine.
Potom som sa zobudil:-)
Akým slovom rozosmejte právnika? Slovom: poplatok:-)

mam56

Ja neviem, ale asi ma tu už nebloknú, si pripadám nejako podivne normálny.
Neviem, či to súvisí so včerajškom, resp. to má súvis s dneškom, prípadne so zajtrajškom.
Je pekné pozerať sa na to, že aj ľudia inej farby sa radi vozia na autách, síce zvyčajne šoféruje policajt, ale aj tak je to prenádherné, že?

MrIng.Smrtka

Ja beriem len lieky na posilnenie vôle a tiež lieky, aby som nebol tak unavený - guaranu, proste na udržiavanie schizy (neradno prísť o takú chorobu, pri ktorej človek nie je nikdy sám).

excentrik

Nikdy som ziadne tazke vedlajsie ucinky nemal. Na zaciatku mi trochu nechutilo jest, ale to preslo. Este mozno unava. Nic strasne. Bral som uz asi 5 roznych antidepresiv SSRI. Teraz pri Mirzatene mam chut do jedla a spim ako zabity, lenze to druhe je skor ziaduci "vedlajsi" ucinok a tiez Mirzaten nie je SSRI ak sa nemylim.

Tie nutkave myslienky, ako spomina Lulita, su dost zvlastne, lebo SSRI su prave na liecbu toho predpisovane, takze tak.

Mario1222

Dobrý deň,

ja som užíval antidepresíva zo skupiny SSRI - Serlift. Užíval som ich približne 3 roky, od jari 2010 do júna 2013. V júni minulého roku som ich vysadil náhle, nie postupne. Užíval som ich v dávke 200 mg. Vznikol u mňa Syndróm z vysadenia. Prosím vás, mohli by ste mi poradiť, ako dlho asi trvá syndróm z vysadenia, keď som ich užíval 3 roky v dávke 200 mg ? Ďakujem za pomoc.

Lienocka8xx8

Zo serliftom som mala presne tie isté problémy, ale beriem ho aj naďalej, dúfam, že mi pomôže aspoň ako tak...

RNG

Nuz keby ste pouzivali vytazky z St John's Wort, kde davka hypericinu je 3 mg a zaroven davka hyperforinu je 30 mg(obe su potrebne na ucinok), narazove, tj nie stale, len v case potreby, tak nemate taketo problemy zo skodlivych chemikalii.
Uvedena narazova davka ucinkuje po 2 hodinach a trva vyse 8 hodin.
Nie je tam ziadna navykovost, moja zena to takto v case potreby(davove situacie, pretazenie v robote, pohreby a podobne) pouziva uz dlhe roky
Niekedy aj 2-3 krat do tyzdna.
Ucinok je SSRI, SNRI a ciastocne to vplyva aj na hladinu GABA v mozgu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vedľajšie účinky antidepresív typu SSRI - Fórum - ZDRAVIE.sk