Bolest prsnika

ozvena

sweet_berry si ma celkom naplasila, ale aj mna to napadlo, som si robila aj test, ale bol negativny (rockov mam na to uz dost:o)). Neviem, ale ta bolest stale neprechadza, budem musiet pockat do dalsej menstruacie a pokial to neprejde, tak si zajdem na vysetrenie..jedine co ma dost trapi je fakt, ze v rodine mame rakovinu prsnika (z toho som trosku vyplasena)

aljoska

No niekedy je to taká pichlava bolest,u nás žien je to nevyspytatelné tie naše hormonálne a kadejaké výkyvy.Skús vydržat do menzesu,uvidíš čo bude potom.

ozvena

to sa stalo uz aj mne, ze ma boleli cele to obdobie po menzese az do skoncenia nasledujuceho. aj teraz to tak vyzera, len dnes ma boli len jeden prsnik a naozaj tak ako by ma tam na jednom mieste nieco pichalo. ale mozno je to naozaj to ako spominas.

aljoska

Mne sa to minule tak stalo,že ma prsia neprestali boliet ani po menzese a trvalo to do dalšieho menzesu.Myslela som vtedy,že sa zbláznim,také som ich mala bolavé.A polavilo to až po dalšom menzese.No ale nič za to nedáš ak pojdeš na vyšetrenie.Alebo sa opýtaj v téme gyn.vyš.čo by ste chceli vediet.Tam radí odborník,skor ti poradí.