Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechcem byt znova tehotna

Príspevok v téme: Nechcem byt znova tehotna
pomoc22

Dobru den, predtym nez si kupim tehotensky test a aby som sa nesklamala jeho vysledku chcela by som poradit. Uz asi rok mavam menstruaciu vzdy koniec-zaciatok mesiaca, no asi pred mesiacom som prestala brat lieky na alergiu a kramy mi.meskali pomaly tyzden no dostala som ich 6teho. Tento mesiac som cakala ze ich dostanem teda 6teho no noc. Prechladla som,.mala som streptokoka, ktory ma trapi uz od malicka, no neprisli mi. Mam pocity v podbrusku ako keby som mala dostat, hlava sa mi netoci, pocit zvracania rano nemavam a mam bolest prsnikov, ktoru mavam vzdy ked mi.maju dojst. Ja dufam ze dojdu len nechcem byt znova tehotna. Bohuzial antikoncepciu vzhladom na zle testy pecene brat nemozem :/

jedulka

jakého streptokoka? zlatého? Nejdříve zkus ten test,budeš moudřejší.Ten nebolí.Teprve pak se zabývej nějakou antikoncepcí.S tvojí diagnozou ti zřejmě nedají ani tělísko.to není zrovna dobrá vyhlídka, budeš se muset naučit s tím žít a používat klobouček,popřípadě nové metody a nebo vyžadovat po partnerovi ochranu.Pak už ti zbývá jediné podvázání vaječníků,což bych sis měla opravdu raději pořádně rozmyslet.Není to jednoduchý.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechcem byt znova tehotna - Fórum - ZDRAVIE.sk