Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ddialenie menštruácie

aduliena

Lyra, najlepšie by bolo zájsť za lekárom, aby zistil, prečo ti toľko mešká menzes. Dá ti vyvolávačku, aby si menzes dostala. Choď čím skôr, aby si si potom nepokazila dovolenku, keď by si menzes dostala práve počas nej.

lyra

Dobry deň!Mám necelých 18 rokov a ešte som nemala pohlavný styk.Menštruácia mi však mešká už 14dní.Mávam síce nepravidelný cyklus,ale toto je zatiaľ môj rekord.Za týždeň idem na dovolenku a neviem,čo mám robiť...Prosím poraďte mi.Vopred ďakujem.

tina

Dakujem za rady,zohnala som si tie tabletky,takže dúfam,že ked ich začnem brať pár dni pred,že zaberú a budem si moct dovolenku vychutnat bez menštruácie.Nebrala som ich takže mám trošku aj obavy,ale snád nebudu žiadne nežiadúce účinky

lea

Dá sa to tabletkami Norethisteron (neviem či som to správne napísala). Sú však len na predpis, ale keby si mala známu v lekárni, tak ti ich predá, stoja 129,- Sk. Ja som ich brala len nedávno a znášala som ich úplne v pohode. Bola som upozornená, že mi môže byť od nich nevoľno a môžem mať pocit nafúknutia, ale nič z toho som nemala. Keď som ich prestala užívať dostala som menzes po 2 dňoch, zdalo sa mi že trochu silnejší v prvé dni, ale o 1 až 2 dni kratší. Berú sa 2 tabletky za deň a v balení je 30 ks t.j. asi na 15 dní. Musia sa začať brať minimálne 3-5 dní pred očakávaním začiatku menštruácie.

damaxy

kamoska si to dopriala dovolenka vysla,akurat porom mala nejaký cas rozhadzaný cyklus ale neviem co to bolo,takze si zisti aj neziad.ucinkyaby si nemala starosti a prajem krásnu dovolenku

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ddialenie menštruácie - Fórum - ZDRAVIE.sk