Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa maľovať - make up

Príspevok v téme: Ako sa maľovať - make up
hm..

dobrý večer,
nemaľujem sa a nastal čas kedy s tým chcem začať:) Chcem sa spýtať ako mám postupovať hneď na začiatku. Mám použiť hydratačný krém, make up, a potom púder? Nestačí ak použijem len tonovací denný krem? Chcela by som len niečo nenápadné. V ktorej etape by som mala použiť korektory, na kruhy pod očami alebo existuje niečo iné čím by som ich nahradila? Ak mi niekto poradí budem vďačná :)

maddie

pokiaľ máš potrebu použiť korektor pod oči,prečo nie :) ja ho tiež používam,mám kruhy trošku. pozor potom ale na odtieň, nech to veľmi "nekričí", ten rozdiel. a koľko máš rokov?

orchidejka

a podkladova baza na oci pod tiene moze byt ta ista co na zvysok tvare ci ani nie? ake vlastne podkladovky pouzivate? mozete aj konkretne

h..

maddie,

určite by som v začiatkoch chcela použiť tonovaci krém. Môžem ho použiť v kombinácii s korektorom pod očami? Inak by som postupovala ako si napísala.

maddie

pokiaľ máš pleť bez nejakých väčších nedostatkov a problémov, myslím že je zbytočné používať make-up.stačí tónovací krém,ktorý ti pleť hydratuje a zjednotí tón pleti :) a potomo už len špirála, upraviť obočie, na pery lesk, prípadne telový rúž a hotovo. prirodzenosť nadovšetko,môj názor ;)

Lulita

1. baza po makeup - ak nepouzijes, mozes na konci dna vyzerat uz ako nenamalovana, je to skvela vec

2. make up - lahky, gelovy, ak chces ostat prirodzena - Bourjois Healthy super volba, alebo BB krem, najlepsie korejsky, ak z nasich tak Maybeline, nie blbost ako Garnier, Dermacol a spol

3.puder

4. licka

5. pod ocne tiene tiez podkladovu bazu- tiene ti vydrzia cely a nebudu sa zlievat do skaredych machul

pajtaska

ja nepouzivam ziaden makeup ani podkladovy krem ani ziaden puder a to nikdy nepouzivam.Pouzivam hydratacny krem pitom bielym detstkym pudrom kroryvpouzivaju detom na zaparany zadocek prejdem po mihalniciach ako podklad aby mi drzala dolna linka aj do obocia dam biely detsky puder aj na usta potom si dam linku len dolnu na oci prekefujem mihalnice obocie este prejdem sivym pudrom vnom a usta linkou obkreeslim a vyduujem.Plet si nikdy nicim nepudrujem.Dost sa cudujem ze kplkyvludia pouzivaju makeupy a pudre na tvar ja to nikdy nepouzivam asi preto ze prirodzene mam tmavsiu plet ale aj keby som bola biela by som radsej nechala dyxhat plet a radsej hy som odporucala piuzivat tonovaci krwm s badyvhom samoopalivacieho krwmu al mas mliecnu plet aby ti dyxhala plet nic takwjo ze este prepudrovat plet to uz vobec nie.Neviem so to predstavit ged to.kusi gysusovat plet.radsej si zmieaj trocha samoopalovacieho s twlovym mliekom tak som sesree odpoeucala tiwz ma mliecnu plet

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa maľovať - make up - Fórum - ZDRAVIE.sk