Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zbláznim sa

Príspevok v téme: Zbláznim sa
Lentilkamatko

ahojté :( ja už neviem čo mám robiť .
Proste s bývalým sa to skončilo pred mesiacom a ja som mala nádej,tak som sa odhodlala mu napísať a viete čo som sa dozvedela? Že má inú už :( a ja naivná krava som tomu verila. Viedla som si zošit snov ,ktorý mal vyť pravdivý ako hovoril jeden psycholog. Čo mám robiť ? Ako mam zabudnuť? :(

Deria

Pomsta? Niet za co sa pomstit. Clovek nemoze za to, ze prestane lubit. Ani za to, ze sa pripadne zamiluje do inej/ineho. Ale moze za to, ak ten konciaci sa vztah chrapunsky ukonci! A ak to tak urobi, netreba sa zhadzovat na rovnaku uroven, nestal/a za to!!

Laara

ja tiez nechapem, co sa nad tym pozastavujes, ved ste skoncili, uzavreta kapitola..pre neho definitivne, kedze ma novu priatelku..zmier sa s tym a zabudni..verim, ze je to tazke..no cas vsetko vylieci

sususu

Lentilka ked ta niekdo teraz pozve na "rande, kavu, drink" proste neodmietni aj keby si nemala chut co pravdepodobne ani nebudes mat...ale je dobre odputat sa a vacsinou iny, niekto novy Ti s tym pomoze najrychlejsie... a a k nie, tak sa aspon budes citit ZIADANA a to je uz super zaciatok! ;-)

Lentilkaamat

Nebol prvý,ale jeho som mala asi najradšej zo všetkých a moc som si ho pripustila k telu,tak mi treba :(
aaaa ďakujeeeeem

lilyianka

pomsta je to najúbohejšie čo by si mohla urobiť ..ty mu práveže musíš dokázať, že si silná a že dokážeš bez neho žiť .... pozri kazdá z nás si tu myslela, že ten prvý je ten pravý, ale nebol ..... a som rada, že som s niekým úplne iným ... to, že si tvoj našiel tak rýchlo náhradu no čo tak ju má.... praj mu to, aj keď teraz ho za to asi nenávidíš, lebo si si už predstavovala život s ním, ale dopraj jemu, neboj aj tebe bude dopriate ..aj u teba príde ten pravý, len je otázne kedy .... a ty budeš znova šťastná a tak ako my si budeš hovoriť, že tento ti za to nestál

Lentilkaamat

ale ja tomu nechápeeeem ,že si tak rýchlo našiel inú . a pritom som si myslela,že je to ten pravý joj. Vyzeralo to nádejne no nič . Strašne by som sa mu chcela pomstiť ,ale nejdem sa vrhať na jeho úroveň

lilyianka

neboj, nezblázniš sa, tvoje pocity sú úplne normálne, hlavne keď ste rozídení len krátku dobu ... všetko chce svoj čas a aj tebe bude časom lepšie ... teraz je dôležité, aby si nesedela doma medzi 4 stenami a neľutovala sa a nevyhýbala sa ľuďom ..viem, že asi nemáš veľmi náladu chodiť von, ale premôž sa a choď, uvidíš, ako ti bude fajn .... športuj, zamestnaj si čas, aby si nemala čas rozmýšľať nad vami ..to je dôležité, všade kde ťa pozvú choď, neodmietaj a nedištancuj sa od iných .... lebo len iní ľudia, kamaráti, rodina ti pomôžu sa z toho dostať ... športuj, choď na kupko atď .... neboj o pár mesiacov, možno už týždňov bude lepšie ..každý z nás si tým prešiel a sme tu :)) takže hlavu hore

eddings

Cakas ze zabudnes uz prvy mesiac? To by musel byt velmi povrchny vztah, jedine ze by si ukoncila ty sama, to by si sa na to vnutorne pripravila uz skor...

Ako pise p.d.: nelutuj sa, spamataj sa

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zbláznim sa - Fórum - ZDRAVIE.sk