Hrozny sex

Príspevok v téme: Hrozny sex
watka

Svojho priatela milujem ale sex s nim je trapenie, nevie ma ani bozkavat bez toho aby ma celu neuslintal, sex je velmi rychly na to aby som z toho mala nieco aj ja, najradsej uplne vynechava predohru ktoru ja potrebujem uz som mu to hovorila ale jemu akoby sa ani nechcelo, uz ma sex s nim vobec vobec nebavi nie je tam absolutne nic ziadna vasen ani cit myslim ze mu ide iba o to spravit sa, uz neviem co s nim mam robit, pomaly sa mi zacina hnusit vsetok nas telesny kontakt

lilyianka

no ale to by si mu mala vysvetliť, že tak ako sa urobí on, tak ty potrebuješ svoje blaho ..tak nech s tým niečo robí ..avšak ak je egoista, ťažko s ním ...ja by som s takým človekom nedokázala existovať, čo by len na seba myslel a na mňa nie

watka

este nikdy som sa pri nom neurobila normalnou cestou ale zalezalo mu na tom volakedy velmi teraz uz asi ani nie lebo si uz asi zvykol ze ja sa aj tak neurobim

lilyianka

skús ísť na neho pomaly aj v posteli ..proste snaž sa, aby on si to len neodbil na nejakých pár minút, ale aby si z toho aj ty mala niečo ... dajte si predohru a nedovoľ mu, aby bol "rýchly" ...maj to vo svojej réžii a prípadne mu hovor alebo šepkaj do ucha, čo chceš aby ti spravil, alebo naopak, mu nežne naznač, že toto nie .... ešte ma zaujíma jedna vec, ak máte spolu sex, urobíš sa? a ak nie, záleží mu na tom, aby si aj ty dosiahla orgazmus?

watka

my sme sa zo zaciatku bozkavali len tak na pery bez jazyka lebo to vťtedy nemal moc rad zevraj no ale ani sa necudujem zeto nema rad ked to nevie
je to proste tazke a ja stracam nervy kvoli tomu
neklape mi to s nim

watka

sme spolu vyse dvoch rokov
myslim ze len povedat mu nestaci uz som mu hovorila milionkrat a pomohloo iba trochu a iba nachvilku
ked chcem aby sa so mnou hral tak chce aby som ho len urobila hocijako
aj bozkavat som sa ho snazila naucit alebo ukazat mu ako to mam rada ja ale nepomohlo vzdy sa odtiahnem ked mi robi nieco neprijemne ale on stale nechape
vcera som sa pri sexe dokonca uz od nervov rozplakala ale iba tajne
uz nevladzem takto s nim proste ja neviem co mam robit

lilyianka

nenapísala si ako dlho ste spolu ...a jasné, že na neho nemôžeš vybehnúť s tým, že sa nevie bozkávať ..tak mne osobne by tiež veľmi vadilo, ak by ma oslintal a nevedel sa bozkávať ..pre mňa je to základ .... a už podľa prvého bozku viem, či nám to s dotyčným bude klapať .... skús sa s ním porozprávať, že potrebuješ dlhšiu predohru, že ťa to viacej navnadí, vzruší a čo sa ti páči a čo nie ..ale musíš na to ísť veľmi citlivo, a nie len zrazu to na neho vybafnúť, lebo sa môže uraziť ....

watka

zo zaciatku to bolo este horsie ale to som mala ruzove okuliare, trocha sa to zlepsilo ale aj tak je to na nic uz mi to strasne zacina vedit neviem co sa deje, a co mu mam povedat? nauc sa aspon bozkavat prosim ta? :( nechcem mu nejako ublizit

lilyianka

ako dlho ste spolu a bolo to takto vždy? pozri ak si sa s ním rozprávala a nevidíš žiadnu zmenu k pozitívu, ty musíš zvážiť, či ti tento vzťah stojí za to ..... avšak píšeš, že ho miluješ, skús s ním ešte predsa len hodiť reč a uvídíš, či uspeješ ....