Ako je to s cenníkmi psychiatrov...?

Príspevok v téme: Ako je to s cenníkmi psychiatrov...?
Iveta Michael

Ahojte,strašne dlhú pauzu som mala ale to preto lebo sa cítim dosť zle posledné týždne...

Chcem sa opýtať ako je to možné že väčšina mojich priateľov či známych nikdy neplatí za správu od psychiatra a to sú niektorí aj zamestnaní..momentálne ju potrebujem aj ja pre účely posudkovej komisie ale som dosť finančne vyťažená,dlhšie bez práce kvôli môjmu zdrav.stavu akosi nezvládam už ani chodiť po úradoch - iste to poznáte aké je to vyčerpávajúce,až deprimujúce...
nikde sa mi nedarí nájsť brigádu,dokonca ma vzali do jedného mestského múzea kde ma nechala zaúčať a potom ma vykopla nebyť toho že sa sama nespýtam,ani by mi to nepovedala v ten deň...skrátka,som dosť na dne a teraz mám vysoliť psychiatrovi takmer 14 eur za správu..:( pri mojej výške I.D. 125,40 eur je to pre mňa dosť veľa..

chcela by som vedieť aké máte skúsenosti s platením,má lekár pýtať od pacienta ktorý je naviac nezamestnaný a ešte aj s TZP? Moja kamoška mi povedala že ona nikdy neplatí nič tak ako je to?
Vďaka!

Iveta Michael

kabel

je mi úplne fuk čo si myslíš a nemienim sa tu s tebou naťahovať a si vyprosím od teba taký tón!

kabel

to, ze urad pre dohlad nad ZS ma pod palcom socialnu poistovnu, mozes rozpravat takemu, co sdeno zerie a nie mne :-D
a klamstvom, ze to tak podla teba je, sa fakticky stav veci nezmeni :-DDDDDD

Iveta Michael

kabel
no pekne si ma oslovila:)

A predstav si to že som pochodila dobre a som spokojná,konečne viem presne to čo som chcela vedieť:)

p.s. no a pravdaže je to tak,aj Soc.poisťovňu musí mať niekto pod ,,palcom,,nie? som rada,už počkám pár dní moja vec je v konečnej fáze vybavovania chvalabohu :)

Iveta Michael

kabel

to už ponechaj na mňa a upozorňujem ťa že za osobné útoky nahlasujem bez pardonu hocikoho - preventívne si to vezmi k srdcu lebo som čítala sťažností na teba viac ako dosť!

kabel

odkedy ma urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou dohlad nad socialnou poistovnou? No chod tam a budes vies za koho :-DDDDDDDDDDDDDDDDD potom napis, ako si pochodila

Iveta Michael

katika

ďakujem pekne ale...no to by ma ešte len naštvalo,pretože mi povedala zamestnankyňa v tom okienku kde chodia ludia na posudkové že tam na ústredí majú na to 60-dní limit!

A ty mi píšeš že ti papiere prišli až decembri a nový výmer teda už hotová suma až v januári..? tak to teda nie!

To predsa nie je 60 dní a podľa mňa porušili predpisy,vieš čo ja urobím pôjdem zajtra na úrad pre dohlad pre zdrav.starostlivosť kde majú pod kontrolou aj Sociálnu poisťovňu a opýtam sa ich na presné pravidlá,lebo chápeš..mám už plné zuby svinskej byrokracie a mňa nebude nikto klamať - toto jednoducho neznesiem,aby si robili z ľuďmi čo sa im zachce - nejde o to že musím čakať ale ide o to že ma klamú,ku...y mizerné..sorry:)

katika39

Iveta, mne to odklepli v septembri zvýšenie zo 45 na 65% papiere mi prišli v decembri aj s doplatkom a nový dôchodok nabehol od januára.