Zdravo žijem a nechudnem. Kde je problem?

Príspevok v téme: Zdravo žijem a nechudnem. Kde je problem?
lulu1111

ahojte. môj problém spočíva v tom, že vôbec nechudnem. sladkosti nejem vobec, lebo mam intoleranciu laktozy a take bezlaktozove sa nedaju ani zohnať, mliečne vyrobky tiež nejem kvôli intolerancii, snažim sa čo najviac vynechať bielu muku, jem iba celozrnny a viaczrnny chleba, a to len 2 krajce na raňajky, obed väčšinou len nejaka zeleninova polievka, alebo udusena ryba, či tuniak a vždy kvantum zeleniny, na raňajky, k obedu aj na večeru. ovocie iba sem-tam a to jablka, marhule, ale len do 15.00, večera niečo uplne lahke pred 6 a potom koniec. pijem bilinkove čaje a vodu. žiaden alkohol, sladene napoje.. nejem ani zemiaky ani ryžu, len vynimočne a mäso iba kuracie.. no aj tak vaha nejde dole. kde može byť problem? :( beriem aj vlakninu a probiotika..

jedulka

p.d ani si nedokážu představit jak jsi to ustál.Mě by to zabilo.2 roky jsem slýchala tikot hodin sem tam.Už jsem to řekla i psychiatrovi, že mi prostě j....,byla jsem nešťastná.Můj přítel má těžkou psych. vysilující práci nechtěla jsem na něj sypat jen další trable se mnou.Už se to ale nedalo utajit.Poznal to na mě a svěřila jsem se mu.Byl celou noc vzhůru,a zrazu vyletěl z postele, rozsvítil,odtáhl skříň a tam byli staré bateriové kuchyňské hodiny, které, jak byli "vybité baterie" tak občas když si vzpomněli na chvilku zase tloukli.:-) a já jsem myslela, že už jsem úplně v .... vždyť víte kde:-)

jedulka

GoFruit jak se to dělá? co si mám koupit?
Ina :-)velmi pěkné napsané, měla jsem taky včera marhule, máme jich na zahradě kopu a opravdu jsem jich snědla mísu, protože mi moc chutnají:-)

ina prezyvka

ako ste sa na nu vyrutili, ze nechudne, lebo je malo :D ako ste na to prisli? ja som mala vcera marhule, pohanku a zeleninovy salat.. a chudnem. teraz mi napisete, ze jem malo.. ale ako viete, ci som zjedla 2 marhule, alebo 2 kila marhul? neviete

p.d.

Ja som absolvoval vela neurologickych vysetreni posledne a Dr. mi povedala, ze napriek tomu, ze trpim schizofreniou, tak mam vsetky neurologicke vysetrenia v poriadku. Je to vobec mozne. Ja som dokonca v akutnej faze aj pracoval a to som videl duchov, pocul som hlasy, trpel som bludmi. Teraz to citim tak, ze ta psychoza konci, spanok ma az tak netrapi, to poriesim liekmi.

ta3

aby sme mohli povedat, ze zijeme zdravo, na to nestaci len zdravo sa stravovat, treba mat aj psychiku v poriadku, t.j. na nasu telesnu hmotnost ma vplyv nielen co a kolko zjeme, ale aj ako myslime