POTREBUJEM SURNE PORADIT

Príspevok v téme: POTREBUJEM SURNE PORADIT
sinda

Ahojte-moj problem sa sice netyka zdravia,ale potrebujem poradit a neviem kam sa obratit.V marci som bola na brigade, tyzden vkuse cez istu firmu.Mali nam v aprili vyplatit peniaze a uz je maj a nic.Ked sme im volali,nezdvihali telefon,nereagovali na maily.tento tyzden sa kamaratke podarilo dovolat a povedali jej ze maju nejake financne problemy a ze nas teraz nevyplatia!Ale ze aby sme sa nebali "ze ked im prejdu financne problemy ze si na nas spomenu".Som z toho strasne nahnevana.Najhorsie je, ze v zmluve, nie je uvedene dokedy nas musia vyplatit, je iba uvedene ze nas vyplatia po 20.dni v mesiaci(ale nie je uvedene ktoreho mesiaca).Ale to sme si vsimli az teraz.Ale ustne nam bolo povedane,ze nas vyplatia najneskor do 31.aprila. Teraz neviem co s tym,co mam robit.Nemam chut to nechat tak a zmierit sa s tym ze som tyzden robila zadarmo.Prosim poradte mi niekto ako na nich.Ci uz ak viete nejaku pravnu radu,alebo aj hocijaku,co by ste robili vy na mojom mieste.Dakujem moc.

Dee

vtedy som este nestudovala v BA a bolo to pre mna daleko a nemala som na to cas. Prve akcie mi zaplatili riadne, ale poslednu(v Jednote som podavala vianocny punc) nezaplatili. Skusala som volat aj pisat a po par mesiacoch som sa na tu tisicku vykaslala.

Dee

to uz bolo pred par rokmi a nepamatam sa presne ako sa ta firma volala. Sidlila niekde pri Hlavnej stanici, trbalo ist vela dokopca a boli v rodinnom dome. A taky mlady fesak vsetko vybavoval

sinda

co si robila?ono to bola nahoda ze zdvihli-lebo som im odvtedy znova vyvolavala a nic.A web stranku maju falosnu-nic na nej nejde..A ak mozem-nepracovala si nahodou pre firmu pla...?

Dee

No ja som robila hostesku pre jednu bratislavsku firmu a tiez ma zabudli vyplatit. Ale ja som sa s nimi uz nevedela skontaktovat.