Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Má o mňa záujem/páčim sa mu?

Príspevok v téme: Má o mňa záujem/páčim sa mu?
Emanka

Pred vyše mesiacom som nastúpila do novej práce a začala chodiť firemným autobusom. Po nejakom týždni-dvoch som si tam všimla muža, ktorý sa mi hneď veľmi zapáčil. Raz si ku mne prisadol a prerozprávali sme celú cestu. Potom sme sa týždeň nevideli a keď som ho niekde videla, bu´d ma on nevidel, alebo sa tváril že ma nevidí. Po týždni som mu napísala mail (zistila som si meno) ohľadne istej veci, s ktorou má veľa spoločné. Odpovedal mi a začali sme si písať. Začali sme si časom písať aj osobné maily, o svojich vlastnostiach a osobnom živote. Potom ma pozval na kávu (robíme v tej istej firme, ale v iných budovách) k nemu, prišla som a rozprávali sme sa. Videli ma aj jeho kolegovia, s ktorými som sa ale nerozprávala, iba s jedným čo som ho poznala. Na druhý deň ma zavolal na kávu znova a potom znova. Vždy sme strávili hodinu až hodinu a pol rozprávaním sa, pričom rozprával hlavne on, je dosť ukecaný. Na ďalší deň sa neozýval, tak som ho zavolala ja a šiel rád. Potom sme si vymenili čísla. Odvtedy ma volá na kávu každý deň. Posledné dni mi aj voláva, ohľadne mailov a kadejakých vecí, no rozhovory vždy prejdú do dlhších debát. Kontaktuje ma sám od seba a zaujíma sa, no zároveň keď mu ja napíšem mail, odpisuje štýlom, akoby ho to otravovalo, stroho, keď mu zavolám ja, voláme len krátko, keď mu ja navrhnem aby sme niekam išli, odmietne to. Dnes má voľnejší deň, včera navrhol že sa mám za ním zastaviť, no keď sme sa poobede bavili telefonicky, povedal že nemám chodiť, lebo sú tam jeho kolegovia a tak a nebolo by to moc vhodné, že skočíme len na kávu. Neviem čo si mám myslieť. Má podivné správanie, raz akoby mal o mňa záujem sám od seba a raz akokeby zasa nie. Čo si o tom myslíte?

Jaja8

to moze byt super pracicka ked mate cas na vykecavanie..podla mna to nechaj nanho..myslim si ze nevie co chce..pacit sa mu mozes no zaezi aj na tom kolko ma rokov ci uz je mozne ze ma aj rodinu zalozenu a tak.nevolaj mu, nepis mu, ani nic nechaj to nanho.:-) iste si mu ale neni ukradnuta ked ta vkuse vola na kavu ale zas mozno sa s tebou len citi dobre a nechce nic viac preto nechce aby si mu vyvolavala.

tessy00

možno nechce vzťah na pracovisku, ani ja by som nechcela...inak sa čudujem, že máte v práci čas toľko vykecávať, nadriadeným nevadí, že len tak odídeš na kávu na hodinu-hodinu a pol? a ešte keď si tam krátko, predpokladám v skúšobnej dobe ešte

SamS

Čo tak nechať to chvíľu tak? Keď mu budeš chýbať ozve sa ti sám. A nebudeš mať pocit, že otravuješ.... :) moja idea, skús

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Má o mňa záujem/páčim sa mu? - Fórum - ZDRAVIE.sk