Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Digitálny teplomer

saskaa

tiez mam taky pocit,ze digitalne teplomery neukazuju skutocnu teplotu,ako sa potom riadit,ked ukazuju o niekolko stupnov menej?

Nela41

No ešte raz opakujem je veľmi dôležité či to spôsobuje problémy alebo nie. Ak nepociťujete žiadne zmeny, únavu alebo iné príznaky netreba sa tým zaťažovať.
Niektorí ľudia majú vyššiu normálnu teplotu a aj keď sa javí ako zvýšená pre organizmus je vlastne v poriadku.
Niekedy organizmus zvýšenou teplotou reaguje aj na počasie, teda ak je von teplo.

Ak pociťujete únavu atď. môže to byť parazit v tele, baktérie, slabá imunita buniek.. príčin môže byť veľa. No keďže sú výsledky v poriadku prestala by som sa tým zaťažovať. Teplota skutočne kolíše počas dňa a keď to pravidelne kontrolujete môže to zbytočne strašiť. Užite si dovolenku, oddýchnite si a nemyslite na to.

tanitalove

Ja ju mám uz skoro mesiac vkuse.... Lekárka hovori že to nic nie je... Výsledky mám v poriadku a raz je 37,2 potom 37,5 a večer 37,6 :-(( je možné že to tak kolise? Idem zajtra na dovolenku takze.... Dúfam že sa to nezhorsi.... Stále si tu teplotu kontrolujem.... Uz som z toho nacisto chora...

Nela41

Nezáleží na tom ktorým teplomerom si meriaš teplotu. Ale stále si ju musíš merať rovnakým.
Pokojne si ju meraj tým digitálnym. Dôležité je aby si si ju merala každý deň v tú istú hodinu a v tých istých podmienkach. Teplota kolíše počas dňa a rôznych aktivít, takže ak si ju chceš merať pravidelne musíš si nájsť jeden čas napríklad keď sa ráno zobudíš... Ale teplota 37,2 je len mierne zvýšenie a ak ti to neprináša nejaké problémy nie je dôvod sa znepokojovať

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Digitálny teplomer - Fórum - ZDRAVIE.sk