Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo mám robiť?

Príspevok v téme: Čo mám robiť?
Alen256

Ahojte, ja necítim sa úplne vo svojej kožy pretože dnes sa mám stretnúť s chalanom s ktorým si už dlho píšem cez net. Najprv som sa do neho zamilovala, no teraz .. neviem či ho ešte stále milujem a bojím sa že ked sa stretneme bude to trapas :D bojím sa že sa mu nebudem páčiť a proste že ma nechá .. fakt neviem či mám za ním ísť alebo nie. Písal mi že ma velmi miluje a že už chce byť somnou no len u mňa to tak celkom neni :/ mám strašne zmiešané pocity a naviac sa mi páči jeho kamarát a je aj viac zabávnejší on je taký aspoň cez mi prišiel taký nudný .. s jeho kamarátom je oveľa viac zabávy ale doňho sa zamiloať určite nechystám.. No ked neprídem budem mať výčitky že som mala skvelú šancu a konečne som mohla začať život. A ked prídem tak zase sa obávam že to bude trapas :D čo ja som ako výrobňa trapasov

lilyianka

ty si ešte užívaj mladosť a nezačínaj si vzťah ..očividne nevieš čo chceš, keď už píšeš ako niekoho miluješ aon teba a poznáte sa len cez net ..ach to je také detské!! a navyše rozmýšľaš ešte aj o jeho kamošovi ..daj si to v hlave dokopy, pár rokov si daj pokoj, nejak sa utras, ustál a potom si môžeš začať vzťah, keď budeš vedieť čo chceš

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo mám robiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk