Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reklamácia plastiky nosa

Príspevok v téme: Reklamácia plastiky nosa
adas

Dobrý deň.
Neviem či mi budete vedieť poradiť, ale chcela by som vedieť Váš názor a zároveň aj poradiť.
Pred cca 6 rokmi som si dala operovať nos - rhinoplastika. Po operácii bol nos v normálnom tvare, samozrejme trochu opuchnutý. Ale neskoršie aj teraz po rokoch sa tvar nosa stále mení ako keby mi padal dole. Nos sa mi predĺžil a špička nosa( mäkká čas nosa) mi ovísa, keď sa pozriem na seba z profilu, je ohnutý do oblúka, čo vôbec nemal byť výsledok operácie. Aj na ľavú nosnú dierku sa mi ťažšie dýcha, čo som pred operáciou nemala.
Som z toho veľmi nešťastná, neviem čo mám robiť, zaoberám sa stým každý deň a už neviem čo ďalej. O plastike som snívala od vtedy, kedy som si aj "vďaka" okoliu začala uvedomovať, že je príliš veľký, následkom toho aj moje sebavedomie a kvalita života veľmi trpela. Veľmi som sa tešila, že po operácii bude po všetko, ale práve naopak. Nos je nepekný, pripomína mi teraz skôr chobot. Peniaze na operáciu som si musela požičať od rodičov a na ďalšiu korekciu nemám. Tak by som chcela vedieť Váš názor, ako by som mohla v tomto prípade postupovať, či je nejaká šanca na reklamáciu.
Ďakujem.

S pozdravom

Adriána

noemisska

Ahojte poradte mi prosím pred 5 mesiacmi som bola na operácii nosa ale nie som Úplne spokojná na ľavej strane pri oku mám hrb A ľavá chrupka je širšia bola som na kontrole sám doktor uznal že to nieje ono ale keď som dnes bola na klinike sa objednať mi povedali že to bude stáť 1400 E to akože za nespokojnosť mám zas platiť ?dokopy 3000e??

nobles

podla mna mas urcite narok na reklamaciu, skus najst na internete online poradne plastickych chirurgov a tam sa ich spytaj napriklad tu www.medicomvip.cz
alebo si vyhladaj aj nejake ine, myslim ze ti urcite poradia

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Reklamácia plastiky nosa - Fórum - ZDRAVIE.sk