Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rýchle chudnutie

marta1212

Urcite ti neodporucam schudnut 20 kil za 30 dni. AK je to aj mozne, je to nebezpecne a pocitaj s tym, ze zacne ucinkovat jojo efekt a mozes pribrat este viac. Skus cvicit, zdravo sa stravovat a zakombinuj do toho aj nejaky pripravok na chudnutie, aby sa ti chudlo lepsie.Ja mam dobre sksuenosti s tymto pripravkom doplnky-fitness.sk

Vysksuaj to.

leuska8

Ja mam problem 6kg za mesiac a nieto este 20! Sisi?? Chces byt mlandrava alebo co?? Ja ked som jedla do 600kcal a makala tak som schudla tych 6kg a to som sla do extremu, pamataj ze ked nebudes posilnovat a budes davat iba kardio ostane ti ovisnuta koza to bude krasa fakt. Mne tu vynadali ked som pisala ze chudnem iba 0,5-1kg tyzdenne a nieto sem dat takuto temu.

Helper

Zdravim, ja by som odporucil skusit ifarmacia.sk . Ja ho uzivam a zatial mam viac nez dobre vysledky. Avsak upravil som samozrejme jedalnicek a nejaku tu predtreningovku pred kardiom. A je to tam :)

LOLky

Ahojte baby mam vela skusenosti s treningamu a jedalnickom a hladam si emailovu kamaratku na chudnutie do leta ak mate zaujem pisat si napiste mi na simuska717@gmail.com

taktoto

No rychle chudnutie moc neodporucam.Ja som sa snazila si vela o chudnuti a formovani postavy nacitat z roznych clankov ale aj z internetu.Nakoniec som si z toho povyberala co sa mi rozumovo zdalo byt pravdive a som spokojna.Ja mam problemovu partiu brusko-kedze mam za sebou porod.A najviac sa mi vyplatilo upravit jedalnicek-drzim sa podla poctu kalorii aspon orientacne aby som nesla nad limit a cvicim doma brucho-tak 20min denne+sa snazim chodit sem tam behat alebo bicykel.Vysledky naozaj vidno.Je to tak lepsie ako nejake rychle chudnutie s ktorym si pokazis metabolizmus

tenjeden

Vynechaj pecivo nahrad ho zeleninou a mliecnymi vyrobkami samozrejme nie kakao :D vynechaj sladke vody a mastne jedla jedz ryby a makaj svihadluj bez sportuj proste staraj sa oseba a mas to mat ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rýchle chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk