Rýchle chudnutie

tenjeden

Vynechaj pecivo nahrad ho zeleninou a mliecnymi vyrobkami samozrejme nie kakao :D vynechaj sladke vody a mastne jedla jedz ryby a makaj svihadluj bez sportuj proste staraj sa oseba a mas to mat ;)

reductil

kontakt:www.erektslim.com

REDUCTIL 15mg 28caps-36€

predam Original ADIPEX retart 100tbl-76€
Adipex Retard 50tbl-41€
Adipex Retard 30tbl-27€

MERIDIA 15mg 98 caps-88€
Meridia 15mg 28cps-32€

SIBUTRIL 15mg 30caps-33€

Sibutramin 20mg Swiss 100cps-95€
SIbutramin 20mg Swiss 50cps-50€
Sibutramin 20mg Swiss 30cps-36€

Sibutramin 15mg 100cps-85€

REDUCE 15mg 30caps-30€

Xenical 84cps-85€

Lida Daidaihua 30cps-30€

rychle a ucinne chudnutie

Pri kupe 2 balení VZORKA dalsieho produktu ako darček!

OBJEDNÁVAJTE DISKRÉTNE A POHODLNE ,

E-mail:info@erektslim.com

kontakt:www.erektslim.com

Luc3ka

A hlavne nie sladké vody, a chipsy...sladké sem tam :) a ver, že keď budeš vidieť ten výsledok nebude ťa to mrzieť:)

Luc3ka

Stanuska! Po prvé za mesiac horko ťažko dáš dole 20kg. Aj keď nič nieje nemožné. Podľa mňa drastické diety sú tá najvúčšia hlúposť. Po čase to človeka omrzí a keď o5 začne jesť to čo pri diéte nemohol tak priberieš raz tolko. Prečo nevyskúšaš uberať dávky? Človek sa cíti lepšie nieje taký nafúknutý a hlavne netlačí do prasknutia:) Pečivo osobne nejem, ale ak ho máš rada tak papaj len tmavé alebo celozrnné. Po 18 hodine nepapaj alebo poprípade ak by si bola až tak velmi hladná vela zeleninky. A športuj beh, korčule, bicykel, plávanie. Vôbec to nemusí byť posilovňa :)

brouklyn

ahoj. A prečo neskúsiš dukanovu diétu. Ludia píšu o tom strašne veľa dátumi kedy začali a kedy už končia a za mesiac 12 Kg aj to je dosť :) vyskušaj to ja idem doto tiež:) i ked mám 164 a 49 Kg. mám velké brucho a velmi zle sa stravujem. Dufam že budeš mať velku podporu pretože to je hlavné. Nie aby sa ti niekto vysmieval že to nedokážeš.
Ti to dokážeš tích 20 Kg :)

JessicaI

Pisala som o jednej diete na teme 3tyzdne do svadby a uzke saty.
Ak chces najdi si to a precitaj.
Nemyslim si vsak, ze potrebujes schudnut az tak vela.