Som na dne...

Príspevok v téme: Som na dne...
brutal123

Zdravím vás,uz neviem co mám robit som zúfalý nikdy som
si nemysle ze sem budem niekedy písat ale musím lebo doktori mi nedokážu povedat co mi vlastne je tak mozno sa tu nájde niekto kto prezil alebo prežíva niečo podobné a bude mi vediet poradit za kazdu odpoved dakujem...Opíšem to len v krátkosti lebo je toho strašne moc...asi rok a pol do zadu som začal pocitovat pocity adrenalínu a úzkosti v tele bol som hospitalizovaný v nemocnici a prešiel som všetkými vyšetreniami krvi bol som aj na MRI mozgu a všetko som mal v poriadku preto ma z nemocnice previezli na psychiatriu a nechápal som čo tam robím ved som bol vzdy psychicky v pohode vyrovnaný človek a moja úzost sa len stupnovala,nasipali do mna lieky a po mesiaci ma poslali domov s diagnozou stredne tazka depresia.
Ked som vsak prisiel domov začal som mat nutkavé myslienky ze niekomu ublížim a stále som si predstavoval ako niekoho zabíjam...toto trvalo strasne dlho no neskor to nahradila dalsia myslienka ze by ma mohol niekto sledovat,ze moji rodicia su mimozemstania a ze ma chcu zničit a podobne...Avšak tieto myšlienky vzdy prišli ked som videl nejaký film
s podobnou tematikou...Plne si však uvedomujem nezmyselnost týchto myšlienok a všetci psychiatri a psychologovia a aj psychologice testy vylúčili že by
som mal schizofreniu...Najnovšie ma chytila myšlienka že som zena v muzskom tele a začal som sa tak aj cítit a toto uz je pre mna skutocne moc a ide ma jebnut pri tejto myšlienke lebo vzdy som bol hrdy na to ze som chlap a som heterosexual nikdy ma nevzrušovali muži a nikdy predtým som sa ako zena necítil nechápem tomu a je mi zle s tohto celého...
viem ze tým ze sem napíšem si nepomozem ale ak mi niekto viete poradit a podelit sa so skusenostami budem len rád za každý normálny koment dakujem...

p.d.

Okrem toho u mna sa tykaju takych cmulovin, ktore sa netykaju realneho sveta. Ja sa na tom skor bavim a aj ostatnych, ktorych presviedcam, ze som napr. pan B. a pod.:) Fukt funny.

brutal123

p.d.-dík za rady vidímze ani ty to nemáš lahké je to hnus proste ja som teraz 4 mesiace uplne bez liekov lebo neverím psychiatrickým liekom a celkovo psychiatrí lebo nikto nevie ako to funguje a všetko sa točí len okolo prachov a kazdy ta ma tak vysoko v piči
ako sa cítiš..ale to uz nebudem riešit.. a ty mas aku diagnozu? mas psychozu? beres nejake lieky? ked mas tie myslienky uvedomujes si ich alebo vtedy sú pre teba tak realne ze nevieš čo je pravda? ja neviem mne kazdy hovori ze to neni psychoticke skor to kazdí vidí na nejakú uzkostnú poruchu ja to skor vidím na schizofreniu a kazdy sa mi smeje že si namýšlam....Deria kto je prosim ta ta Albertova? nejaka psychoterapeutka?

Deria

ja by som ti tiez radila pani albertovu, uz mnohym pomohla, teda za pokus to stoji. ako vidis, lekari ti nevedia pomoct a sam z toho tazko vyjdes.

p.d.

Najlepsie by bolo kebyze teraz zacnem vztah a priatelke poviem, ze som poloboh a ona mi po mesiaci povie, ze si to mysli tiez:DDD
Potom z toho fakt nevyjdem do smrti.

p.d.

Snaz sa tie myslienky ingnorovat, stale sa niecim zamestnavaj. Vies, ak skoncis na ID, tak budes mat kopec casu na rozmyslanie a to nie je dobre. Ak byvas v bytovke, tak je to este horsie, lebo to su klietky, kde mozes dostat tak maximalne depresiu a vyskocit z okna.
Ak mozes, tak sa prestahujte na vidiek.

p.d.

Vies, zmen uhol pohladu. Ja to napr. u seba vidim tak, ze ta psychoza doznieva, co povazujem za zazrak.
Ja si napr. niekedy myslim ze som dajme tomu anjel.
Vies, ja to vidim tak, ze zrutena psychika bude riesit to, o com ma najviac vedomosti. Teba asi predtym zaujimala sexualita, tak to mozog riesi a ak je to blud, co je, tak je to velmi silne a ty si z toho out.
Musis vniest do svojho myslenia trochu humoru, lebo sa umoris.
Akonahle ta napadne, ze chces niekoho zabit, tak si radsej sam zavolaj sanitku a chod do nemocnice a to neprehanam ani sekundu. To ostatne nikoho nezaujima, ci si myslis to alebo hento. Asi tak.

brutal123

Dakujem vam za odpovede...Co sa týka toho aby som to niekomu povedal tak uz to vie cela moja rodina uz som bol dva krat na psychiatríí a vyskúšal som snád všetky druhy liekov ci na depresiu a úzkosti a aj na schizofréniu a bol som aj na elektrošokoch proste urobili tam so mna uplnu trosku a nakonec ma poslali domov s tím že nevedia čo mi je ...Tie všetky myšlienky som ako tak zvládal aj ked je to všetko hnus ale ked prišla myšlienka že by som mohol byt zenou to uz je pre mna extrém a neprajem to fakt nikomu prežit vzdy som nechapal takýchto ludí ale uvedomil som si že všetko je o psychike...

p.d.

Zase poznam jednu pani, ktora to ma uz desat rokov a stale riesi mimozemstanov, unosy mimozemstanov, proste bludy.
Prajem ti, aby to cim skor preslo.

p.d.

Asi najnebezpecnejsie je to, ked budes chciet niekomu ublizit. Musis to povedat blizkym, aby na teba davali pozor, ak nechces fakt niekoho zabit a skoncit v base. Daj si pozor.
Tie lieky ta utlmia, ale aspon nieco, ak clovek preziva akutnu fazu. Vtedy je lepsie asi fakt spat.