Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Celulitida

Príspevok v téme: Celulitida
nikki96

Mám 21 rokov a celulitídu. Najprv som športovala a bolo to o čosi lepšie avšak mala som úraz a nemôžem namáhať koleno takže to z časti obmedzilo môj pohyb. Prípravky s prídavkom Q10 som oskúšala, bez efektu, prípravky určené na celulitídu sú pre mňa tiež problémom, napr. z AVONU čosi mi spôsobovalo vyrážky, mám veľmi citlivú pokožku. Nejaké typy? Alebo vaše akékoľvek skúsenosti? ...dobré aj zle. Ďakujem :)

Dona_274

skúste prestat jest mastné a tažke jedlá možte vysadit aj pšeničnu múku a na miesto mlieka použivat kefir/kysle mlieko/ .... neviem ale u mna to zabralo a k tomu som aj schudla..... :D :D :D

odpovedam

Celulitida nie je choroba, ani ziadna zavada. Ma ju kazda zena, pretoze je to prirodzena vec. Nie je ziaden logicky dovod ju odstranovat. Ide o sposob ukladania tuku. Zenam sa uklada priecne, muzom pozdlzne. Preto nam je ju vidiet. Je to sposobene estrogenmi. nenechajte sa manipulovat reklamou a kozmetickym priemyslom, ze je to zavada, ktoru treba odstranovat a ktora sa odstranit da nejakym kremom alebo vyzivovym doplnkom. aj vymakane sportovkyne ju maju. Takze odstranovat celulitidu je doslova vyhadzovanie penazi. Radsej si uprav jedalnicek, aby si na seba nenabalovala tuky...

Damasskaruza

Skuste oleje, dobre skusenosti mam z olejom proti celulitide Cyprustek, premasti, vyzivi a vypina pokozku, vyrazky urcite nesposobi, eshopikarov.sk, spojte s masazou

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Celulitida - Fórum - ZDRAVIE.sk