Sedí na vás charakteristika znamení?

Príspevok v téme: Sedí na vás charakteristika znamení?
blebleble

Neviem či niekto už takýto príspevok dal ale šak všetko je po prvý raz.No tak ma jedného dňa napadlo že a to z nudy si kuknem charakteristiku svojho znamenia Panna. Nie som človek ktorý by veril na horoskopy v to jediné neverím ale tak povaha panny ma zaujimala. A tak čítam a čítam a len krútim hlavou nad tými hovadinami čo som si tam o svojom znamení prečítala. Pozrela som si charakteristiky aspoň na 100 stránkach a všetky chrakteristiky sa navzájom zhodovali. Tak som si povedala do kelu ale šak som ja vôbec znamenie panna? Ano som ale nič na mňa nesedí okrem dvoch tvrdení. Jediná vec zo všetkých čo tam na mňa pasovala je tá že svoje city skrívam a viem sa ovládať a že iným ludom moc nedôverujem. Asi som potom nejaká zmiešanina. Ale to s tými citami tiež nie je moc pravda lebo ja som dooosť výbušný človek a niekedy to ukážem aj na verejnosti aj si poplačem pred inými ale to iba občas. Ale najviac ma nasralo keď som si prečítala aká profesia sa ku mne hodí. Doktorka- uf ani náhodou ja idem odpadávať keď sa kuknem na krv a doktorov nenávidím prečo by som mala byť potom doktorka by ma je..o, právnička- asi sa s koňom zrazili, účtovníčka- tak účtovníctvo mi vôbec nejde (je to jeden s predmetov ktorý máme na škole), prográmtaroka-vo veciach s počítačom som úplný analfabet. Ani jedným povolaním ktoré som tu uviedla by som sa nechcela zaoberať uplne sa mi hnusia. A kde je umenie, túto sféru úplne zbožňujem na ňom si zakladám nie hentie matematicko-technické logické sračky.

0vecka

2 ta3 nechcem sa ta dotknut ale co viem tak si nezamestnana. Akym sposobom to bojujes? Predsa kazdy je urcitym sposobom bojovnik. Kazdy je urcitym sposobom neisty. a kazdy si o sebe mysli ze je v nom ak sa aj neprejavuje navonok kazda dobra vlastnost.

ta3

znamenia maju nieco doseba, v hrubych rysoch vystihuju povahu cloveka, ja som baran a som bojovnik ako vysity

Ovecka
pravdaze kazdy ma problemy a kazdy svojim sposobom bojuje, ale je tiez rodiel bojovat a bojovat

poPotvorka

MultiLevel
takze preto ja po tebe tak rada citam ahaaaa :))) ..... zase sa raz potvrdilo ,ze mame nos na ludi .... asi vazne mame siesty zmysel ;)

MultiLevel

Som skorpionka, moj priatel tiez. Klasicka charakteristika na nas urcite sedi, ale nie 100%, pretoze cloveka v prvom rade ovplyvnuje rodina a vychova. Hoci si rada citam o charakteristikach a potom si to "overujem" na ludoch okolo seba, nikdy podla znamenia cloveka dopredu nesudim.
Co sa tyka takych tych tvrdeni, ze ktore znamenie sa ku ktoremu hodi, tak tym som sa nikdy nezaoberala. Napriklad o nasej kombinacii dvoch skorpionov som si precitala same hrozostrasne predpovede. Realita? Je to ten najstabilnejsi a najkrajsi vztah aky som mala :)

Maoam

ked uz, tak je dolezity tusim aj ascendent + rok narodenia (cize sa do doplni este znamenim aj z Cinskeho horoskopu), tym padom je ta charakteristika presnejsia...

co sa mna tyka, velmi na to nedavam, ludi si obhliadnem osobne a individualne, je to vec tak by som povedala mozno 'orientacna'

zo zaujmu som si precitala o svojom znameni zapadnom, aj o danom ascendente s nim spojenym + o znameni z Cinskeho horoskopu podla roku narodenia, ked to spojim, vela veci fakt sedi ako rit na serbel

dolezity tak ci tak ostane charakter a osobnost konkretneho cloveka a stupen jeho os. vyvoja a jeho skusenosti, vsetko, co ho formovalo...

poPotvorka

ano sedi a vraj az moc ..... ibaze ,ak poviem ,ze som skorpion povercivy odskakuju a ty dobrodruhovia sa na mna lepia ,ako osa na med ..... ale ja som neskutocne hrda na moje znamenie ,pretoze nemam rada ludi ,co maju o sebe pochybnosti mozno aj preto maju ludia dojem ,ze som namyslena ,ale to len preto ,ze si mozem vyberam a teda si aj vyberam ,vzdy extrem :))

zuzan-ka

nemôžme byť zaškatulkovaný do 12 znamení lulita. tam vplývaju na to aj iné faktory, dátum narodenia - z čoho si vypočítaš ascendent napríklad, aj meno ťa v živote vie veľmi ovplyvniť

neskusena

presne tak, tie charakteristiky su robene tak, aby si kazdy z nich vytiahol to svoje.

ved preboha, ako sa moze tolko ludi na svete napasovat do 12 typov?

najma ak si vo velkom kolektive, zameras sa na znamenia, napriklad na dvoch uplne rozdielnych ludi, tak vtedy uvidis ze to je blbost. kazdy si vyberie len to, co mu na tom sedi. jasne ze na tom potom daco je, pretoze kazdy sa do toho vie napasovat. ja by som sa vedela napasovat aj do 11 dalsich znameni :)

Lucy.S

Ja som znamenie lev :) Niektoré veci na mňa sedia, iné vôbec nie..No poznám ľudí na ktorých aj iné znamenia maximálne sedia :).. Myslím, že charakteristiky majú niečo do seba, je to asi sledovaním ľudí, ich správaním sa a pod.