Môžem odmietnuť vyšetrenie?

titi...

Ked nemáš problém tak ťa nevyšetrí pohmatom,totiž ked si ešte panna tak ťa môže len cez konečník a to je nepríjemné.Spraví ti sono cez brušnu stenu.

escap

si ešte vo vývine a už chceš brať HAK? takto si škodiť - máš mladé zdravé telo - a už v ňom chceš potláčať prirodzené a tlačiť do neho neprirodzené umelé hormóny, odstaviť menštruáciu, narušiť plodnosť, ktorá je prejavom zdravej ženy.

Navyše ak si prečítaš, ako účinkuje HAK, zistíš, že pripúšťa, že aj s jej užívaním môžeš počať - v tom prípade antikoncepcia pôsobí potratovo. Naozaj to chceš?

Lulita

lilyanka - tiez mam podobnu skusenost mala som 16 a skoro s placom som odtial vysla, zacala na mna vrieskat, ze ked sa neuvolnim, nech vypadnem, ze ona tam ma plno dalsich pacientov, teraz som uz dospela a moj gynekolog tak vysetruje, ze nic necitim, niektorý by som dala z fleku vypoved

asi na vysetrenie budes musiet ist...

Meretseger

Nuž, tak to je zas zaujímavé pre mňa, ako vidíte, pretože toto som ja fakt nezažila... Možno sa bála, že jej tam odpadnem :D:D Pracuje totiž aj ako záchranárka a už ma pár ráz zbierala. Hm...

lilyianka

no veru Meretseger, to je veľmi zaujímavé, ja keď som chcela ísť prvykrát v 17tich gynekologičke, len sa niečo spýtať, bála asom sa proste vyšetrenia, tak tá po mne nahulákala, že vyšetriť sa dať musím a ak sa do minúty nevyzlečiem, tak môžem rovno vypadnúť ... tak som odišla :D a o rok neskôr šla chlapovi a ten ma tiež hneď vyšetril, ale s tým som už bola zmierená .... takže ak chceš predpísať hak, lekár ťa musí vyšetriť

Meretseger

Len sono. A prehmatala prsia. Ale to klasické vyšetrenie nerobila, navyše, ja by som ho tiež odmietla.
Neviem, možno sa spoliehala na to, že keďže moja starká je tiež gynekologička, bývalá samozrejme, má ma pod palcom ona :D:D
Nuž a HAK som odmietla tiež - aspoň mi dala akýsi letáčik, bohvie, kde je mu koniec - veď napokon, vtedy som chodila so ženou (odporúčam, vtedy odpadajú všetky starosti XD).

ebi777

meretse...
máš zaujímavú lekárku :)
a to ťa ani nepozrela pri prvej návšteve? len ti núkala HAK? :) pekne teda

Meretseger

Prečo by to odmietol? Pred rokom som bola prvý raz u gynekologičky a priam mi núkala, že mi niečo predpíše, ak potrebujem; vyšetrenie, teda také to klasické však vôbec nerobila, že do 25 myslím je času dosť. Súvisí to s vekom, alebo s čím? Ja som vtedy mala 20.