Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ostropestrec mariánsky v kapsuliach

Iren 1

Mňa by skôr zaujímalo to, že sa uvádza pri pestreci, že nevhodne pre týc, čo majú vysoký tlak -mám tiež zvýšený krv.tlak a po braní pestreca, tobolky,semeno pestreca a či oleja išiel môj tlak hore.

MataG

Mne sa osvedčila značka Sibirske zdravie, s ostropestrecom tam maju dobrý produkt lymphosan L, ale podla mňa ešte lepši produkt od nich je Paracleanse, čo veľmi dobre detoxikuje pečeň, žlčové cesty, obličky ale hlavne hrubé črevo. Len sa priprav na to, ze par dni budes trochu viac behat na zachod :)

Mesačný princ

V tomto sa nevyznám, ale tiež si myslím, že sú najlepšie čerstvé, rozdrvené semienka!

U ginkga je opačný problém...v bežnom stave je jedovaté, ako listy, čaje a rôzne iné (hovadiny) a preto sa musia účinné látky vyťažiť chemickou cestou a vyrobiť z toho liek.

BEDEKER

Ak vieme to že,prírodný silymarín sa nedá skladovať inak ako v plode pestreca,tak neviem ako ho dostaneme do kapsulí.Lisovaním za studena to nejde,teplo nad 40 st nie je prípustné lebo ho poškodí.Je len jedna možnosť.Dať slovo pestrec.sk do google a dozvedieť sa viac o tom ako na to,aby naša pečeň bola zase ok.

85Aneta85

Ahojte :-) Tiež som si našla pestrec na nete kvôli pečeni a očiste a konkrétne som objednala z e-shopu zdrava-medicina.sk. Je tam 100 tabletové balenie a dávkovanie je 2x2 kapsule denne, teda 800mg (jedna kapsulka má 200mg extraktu silymarinu).

Vie mie prosím Vás niekto poradiť, či je to dostatočné? Tu som nižšie čítala že ideálne je 900mg. Mám zvýšiť teda ešte dávku o jednu kapsulku?

Ďakujem vopred za rady.

MOKE

Všetky problémy zdravotné začínajú a končia v pečeni.
Odklon od prírody a náhrada syntetických látok nás zabíja a preto pestrec mariánsky-drvený jedine v prírodnej forme. Absolvovala som už kúru pomocou tohoto plodu a všetko potrebné som sa dočítala na stránke zdravapecen.sk a musím podotknúť,že s takou ochotou poradiť som sa ešte nestretla. Robia to perfektne,to pochopíte,ak im zavoláte čo sú to služby a ako sa starajú o zákazníka.

RNG

Swansonvitamins.com ma viacero vyrobkov z ostropestreca marianskeho. Pozeraj na obsah ucinnej latky, sylimarinu.
Vobec, na znacke nezalezi, ale na obsahu ucinnych latok. Kde ich ani neuvedu, takym vyrobkom sa vyhybaj zasadne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ostropestrec mariánsky v kapsuliach - Fórum - ZDRAVIE.sk