Ostropestrec mariánsky v kapsuliach

BEDEKER

Ak vieme to že,prírodný silymarín sa nedá skladovať inak ako v plode pestreca,tak neviem ako ho dostaneme do kapsulí.Lisovaním za studena to nejde,teplo nad 40 st nie je prípustné lebo ho poškodí.Je len jedna možnosť.Dať slovo pestrec.sk do google a dozvedieť sa viac o tom ako na to,aby naša pečeň bola zase ok.

85Aneta85

Ahojte :-) Tiež som si našla pestrec na nete kvôli pečeni a očiste a konkrétne som objednala z e-shopu zdrava-medicina.sk. Je tam 100 tabletové balenie a dávkovanie je 2x2 kapsule denne, teda 800mg (jedna kapsulka má 200mg extraktu silymarinu).

Vie mie prosím Vás niekto poradiť, či je to dostatočné? Tu som nižšie čítala že ideálne je 900mg. Mám zvýšiť teda ešte dávku o jednu kapsulku?

Ďakujem vopred za rady.

MOKE

Všetky problémy zdravotné začínajú a končia v pečeni.
Odklon od prírody a náhrada syntetických látok nás zabíja a preto pestrec mariánsky-drvený jedine v prírodnej forme. Absolvovala som už kúru pomocou tohoto plodu a všetko potrebné som sa dočítala na stránke zdravapecen.sk a musím podotknúť,že s takou ochotou poradiť som sa ešte nestretla. Robia to perfektne,to pochopíte,ak im zavoláte čo sú to služby a ako sa starajú o zákazníka.

RNG

Swansonvitamins.com ma viacero vyrobkov z ostropestreca marianskeho. Pozeraj na obsah ucinnej latky, sylimarinu.
Vobec, na znacke nezalezi, ale na obsahu ucinnych latok. Kde ich ani neuvedu, takym vyrobkom sa vyhybaj zasadne.

agartio

to nebude vediet, ked objednava z ameriky, preco by ho malo zaujimat nejake slovensko a jeho mafia co nas tu zdiera.
Vacsinou nezozenies. Ale potom je aj obchod, co objednava z netu odtial, a dostanes tam presne to, co si nevies objednavat z netu. Rovno ti poviem, ze to maju 2x tak draho.
Cize cez net zaplatis naprikald 8 eur, plus 5 eur postovne, no a tu zaplatis 16 eur. Pri jednej veci zas taky rozdiel nieje kvoli postovnemu.
Ale vezmi si ze objednavas veci za 100 eur.
Z netu zaplatis 50 eur plus 5 eur postovne, a tam im musis nechat 100vku a su to pritom tie iste veci, oni to kupuju odtial.
A v lekarnach zozenies slabe veci vacsinou, aj 10x slabsie vzhladom na cenu.

marry91

RNG a neviete mi poradiť či vôbec zoženiem v slovenských/českých obchodoch tabletky s takým vysokým obsahom? nechcem objednávať z netu. ďakujem

RNG

Zialbohu ta zmes je slaba. Obsahuje len 150m mg sylimarinu, v protokole dr Berksona je 900 mg sylimarinu.
A odvolavanie sa na stare odporucene denne davky vitaminov z roku 1948 je na smiech. Dnesne nazory lekarov, co sa zaoberaju vyzivou a doplnkami su velmi rozdielne.
Len na priklad, vitaminu C sa odporuca 3 gramy=3000 mg , nie 60 mg ako bolo v tych archaickych ODD
Zialbohu ale vacsina lekarov sa spiatocnicky drzi tych archaickych udajov.To nijak nesveci o ich modernosti ani informovanosti, zialbohu. Len o zaslepenej tvrdohlavosti.