Preventívka

franceska

spodne pradlo sa nevyzlieka, moci sa na vecku, ak mas kramy tak to povedz sestre a ona ta objedna na inokedy. Rennae si nevsimaj to bude nejaky ch..j uchylny.

rannäe

no dovol ja sa nenudím ale ti si jedna p..a sprostá .a pozrite si mužske ochorenie je tam smiešna téma dve otázky skúste ich zodpovedať . a napíšte čo ste napíšali .

j

lilyiankaa

ak myslíš proti rakovine krčka maternice, to sa musíš informovať u gynekológa, on očkuje proti tomu .. ja čo viem, je to lepšie očkovať sa keď si ešte panna a najlepšie zájsť gynekológovi po info :)
a rennäe neodpovedaj na nič .. sú prázdniny a asi sa nudí

ebi777

myslíš vakcínu proti hpv vírusu, ktorý spôsobuje rakovinu krčka maternice??? to najskôr na prehliadke u gynekológa.. ale netuším teraz ako sa to podáva, myslím, že na niekoľko krát, asi tri vakcíny, s nejakým časovým odstupom

emma13

A neviete niečo o ockovani proti rakovine kedy sa dava a ako často? Rennäé preco to chceš vedieť ci mám pekné tie veci?

lilyiankaa

ema, rannae si z teba robí len srandu, veď to je zrejmé a injekcie sa báť nemusíš, žiadnu by si nemala dostať ... lekárka ťa prezrie, ty sa dáš len do spodného prádla, odváži, odmeria a pod. popočáva ťa, zmeria tlak a možno ti bude brať krv ..ale to nie je isté, skôr nie ako áno .. injekcie sa dávajú neskôr, napr. protitetanovka každých 10 rokov, čiže to by malo byť až za pár rokov u teba ... a moč myslím nesmieš odovzdávať ak máš menzes .. ja som nikdy nemočila u nej, ale mi dala tu flaštičku a na druhý deň somto sama zaniesla do labáku