Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem čo ďalej

Príspevok v téme: Neviem čo ďalej
E_my

Ahojte. Chodíme s priateľom už skoro 3 mesiace. Kým sme chodili do školy bolo všetko v poriadku, lebo sme boli spolu každý deň, on býval na intráku. Teraz nás však delí istá vzdialenosť + jeho ďaleké brigády, čiže sme sa nevideli už od konca júna. A v poslednom čase mám zvláštny pocit. Kým sme sa nevideli týždeň, dva, bolo všetko v poriadku..Písali sme si, volali. No posledný týždeň sa mi ledva ozýval. Najprv som si myslela že veď nemá kedy lebo robí celé dni, ale napísať smsku zaberie asi 2 minúty. Snažila som sa, písala som mu ako mi chýba a mám ho rada no niekedy mi vôbec neodpísal inokedy zase odpísal len, že veď to vydržím. Vôbec mi už nevraví že ma ľúbi, skoro žiadne smsky, telefonáty.. Dokonca nebývame zase tak ďaleko že by sme sa nemohli vídavať cez víkendy, no nikdy sme sa poriadne nedohodli a tak to aj tak vždy dopadne že nie sme spolu. Mám však strach že v tom môže byť iné dievča, aj keď mi vravel že som celý jeho svet a žiadna ma nenahradí. Dokonca keď som mu pred včerom písala smsku ako ho ľúbim. Prišla mi smska z jeho čísla že Prečo mi otravuješ môjho chlapa? .. Asi si viete predstaviť čo ma v prvom momente napadlo. Vtedy som ho nenávidela, chcela som mu obratom volať nazad že čo to má znamenať no akonáhle telefón raz zazvonil zrušila som to. A na druhý deň mi akoby nič napísal Ahoj láska.. vysvetlil mi to len tak že kamarátka si chcela spraviť srandu preto mi napísala tú smsku.. To ma už úplne dostalo. Ale ja vôbec nemám tušenie ako to riešiť, takéto niečo sa mi ešte nikdy nestalo. Prosím, poraďte mi. Kamarátky mi vravia že si ma vôbec nezaslúži, že sa mám na neho vykašľať, ale ja ho veľmi milujem. Ďakujem za odpovede.

Liliana65

chcela som ti hlavne povedať to, že netreba robiť závery z niečoho čo si len myslíš, je tu hlavne on ten, s ktorým sa o tom musíš porozprávať. Poznáte sa očividne už dlhšie, tak šup šup za ním... nech to dopadne akokoľkvek, budeš vedieť, že si pre to spravila všetko :)

E_my

Liliana65.. ďakujem ti, pomáhajú tie slová lebo mi dávaš ešte nejakú nádej že sa to môže vyriešiť.. vôbec nechcem myslieť na to že by mal nejakú inú a dokonca to tajil. Veď keď niekto nieje vo vzťahu šťastný, načo by v ňom ostával?.. Možno si myslí že mi ublíži keď mi to povie, no ubližuje mi skôr tým že mlčí. Ďakujem, musím sa s ním len porozprávať a potom budem všetko vidieť jasnejšie.

E_my

Hrac.. diaľka, presne ti nepoviem ..ale okolo 100km.. Určite to nieje tak veľa, aby sme sa nemohli vídať často. Lenže spoje sú medzi nami fakt strašné, samé prestupy a auto nemá. Lenže ako sa vraví všetko sa dá, keď sa chce.

lilyiankaa.. ďakujem

Liliana65

nechcem predpovedať ani nič, ale možno to bude prvé dni divné, ale uvidíš, že si zvykneš a možno budete teraz spolu, možno si nájdeš niekoho iného, možno nie... ťažko povedať, ale na to, že či to bude v škole také zvláštne ani nemysli, to je daleko :) najprv si to hlavne vyrieš s ním

možno tých vzťahov ani nebude :D ja mám od 15 vzťah a to už je 8 rokov :D nevravím, že sa nič nemôže stať, ale zatiaľ to klape ako má ...

lilyiankaa

je to jasné ako facka ... ty si u neho skončila a že tu spravu pisala kamoska, aby si urobila srandu? no to iste .. chlapec si robí z teba srandu a nie nikto iný .. no budeš to mať ťažké, keďže s ním chodíš do školy, ale čo nás nezabije,to nás posilní ..... je to idiot, že ti nevie narovinu napísať veci ... a očividne, keď ti nevie ani napísať, ani odpísať, proste mu nestojíš za nič a na teba už aj zabudol a buduje si iný vzťah ... či nový alebo ten starý, neviem ...ale s tebou nie

E_my

Nemyslím si že by sa dali opäť dokopy. To všetko čo mi vravel o nich dvoch.. Veľa krát sa rozchádzali, potom znovu dávali dokopy.. ak by sa k nej opäť vrátil po tom všetkom trápení .. tomu by som nechápala.

E_my

Tiež ma to napadlo že by tá sms mohla byť od jeho ex. Myslím že je to veľmi pravdepodobné lebo ona ho stále kontaktuje, píše mu, .. že ho stále ľúbi že ho chce a tak. On ju furt posiela preč lebo po tom všetkom už nechce s ňou nič mať. Neverím že by s ňou ešte dokázal byť.

Liliana65.. s myšlienkami budem inde to áno, lenže keď ho zase uvidím, všetko sa to vráti. všetko čo som s ním zažila a budem si klásť tie sprosté otázky čo som ja spravila zle? .. prečo to tak dopadlo? .. viem že mi poviete že takých vzťahov ešte bude no ja nechcem to len tak zahodiť.

Maoam

veru, mna ty to teda vobec neprekvapilo, keby sa boli dali opät dokopy, kedze tym rozchodom znacne trpel a aby nebol sam, mal na tri mesiace inu kocku a ak sa ona teraz vratila, tak hned po exke skocil, klasika...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem čo ďalej - Fórum - ZDRAVIE.sk