Kde robim chybu?

Príspevok v téme: Kde robim chybu?
MojaPrezyvka

Moj problem:

Mam 165cm a 51-52 kil stale mi to skace. Kazdy den sa rano korculujem hodinu - vo vysokej intenzite. Niekedy chodim aj podvecer.
Moj jedalnicek:

Ranajky - 2 lyzice ovsennych vlociek, 2 lyzice psenicnych otrub, za hrst mandli, skorica, lanove semienka, med, trocha kokosoveho oleja a zalejem horucou vodou.

Desiata - vacsinou ovocie (melon, marhule, broskyne atd..)

Obed - salat z rajcin a ladoveho salatu k tomu bud kuracie maso na kokosovom oleji alebo tuniak vo vlastnej stave..alebo si to dam so sosovicou ci fazulou, pripadne salat s tofu. Robievam si aj polievky sem tam

olovrant - balkansky syr s rajcinami..alebo ovocie

vecera - to iste co obed

Zo stravy som vylucila chlieb, cestoviny, ryzu a zemiaky(vylucila som ich pred 3 mesiacmi kvoli tomu ze som isla na operaciu, nemohla som po nej sportovat par tyzdnov a nechcela som pribrat).
Ako prilohu mam zeleninu. Nejedavam bravcove ani hovadzie maso len kuracie uz cca 9 rokov. Z "masa" jem len ryby, krevety, tuniaka v konzerve a sem tam to kuracie maso.

Takto sa stravujem a sportujem cca 2 mesiace...schudla som LEN jedno kilo!!! Ani za nic to nejde pod tych 50 kil proste...ja uz neviem co mam robit. Som zufala, sladkosti nejedavam, nahradzam ich ovocim ani zmrzliny ani nic...ked vidim ako moji kamarati, priatel laduju do seba a ja si stale odopieram a nema to ziadne vysledky je mi do placu!!!
Ked vidim co niektore baby jedia, vobec nesportuju a maju ploche brucho a tensie nohy ako ja tak som z toho uplne frustrovana:(

Vcera a dneska to na mna dolahlo a normalne som sa prezrala sladkostami a chlebom..teraz mi je zo seba zle, citim sa velko:( Neviem uz co mam robit.
Rozhodla som sa ze to korculovanie si od zajtra zvysim na dve hodiny rano a podvecer si dam tristvrte hodinu - kazdy den. Uvidim ake to bude mat vysledky. Prosim, ak sa tu do toho niekto rozumie a vidi ze robim niekde chybu..skutocne prosim poradte mi. Dakujem.

Maoam

logicky to bude sval, ktory je korculovanim pekne namahany a tym padom narastol a spevnel a je vyraznejsi

baby, ktore sportuju, maju pevnejsie lytka, lebo je to normalne.....ked ich posilujete, zvlast korcule a Co.

zato to iste opticky vyzera stokrat lepsie ako predtym, ked si sport nerobila

Laura93

Maoam: áno v tom mas pravdu, ja ked som bola mladsia asi tak 4 roky dozadu, som strasne chcela mat stíhlu postavu...aj sa mi to podarilo z 58kg som v priebehu 4 mesiacov zhodila na 48 kg..lenze jasné boli aj následky...na rok sa mi zastavila menstruacia a musela som pribrat na terajsiu váhu...mozno aj preto telo nechce spustit uz ani gram

MojaPrezyvka

Maoam

no s tymi prsiami som spokojna, tie som si dala zvacsit. Hm tak ja mam troska inu predstavu o harmonickej postave a ze mam stihle nohy to teda vobec nemozem povedat. Mna hlavne to stve, ze napriek tomu co vsetko robim a ako sa stravujem tak by som mala mat ovela lespiu postavu ako baba co nerobi nic a este sa obziera pizzou(jedna kamoska). Ja kebyze sa hentak stravujem tak amen tma..neda sa nejako rozhybat metabolizmus alebo precistit organizmus? Aby mi lepsie spalovalo?

Laura93

no tie lytka niesu ziadna slava ani u mna ja mam 35:-/ nohy ako futbalista :D

Laura93

vysoká som 166cm, no to lytko som mala pôvodne az 38,5 cm cize tym korculovaním uz islo 1,5 cm prec...len neviem ci tam mam teraz sval alebo tuk

Maoam

MojaPrezyvka - no tak na tvoju vysku je tych 56kg asi tvoja prirodzena vaha, no vidis, sportom a obmedzovanim si to dala o par kg nizsie a dalej telo nepusti, lebo by to uz bolo chore....a mala by si dake nasledky, vase tela maju viac rozumu, ako vy samotne, prepacte, nemyslim to v zlom, ale akceptujte fakt, ze telo vie, co robi

Maoam

baby, s konstituciou nic nenarobite, ok lytko 37cm je pevnejsie, ale zasa nevieme tvoju vysku...ak si vysoka, je to OK, ak si nizsia, no tak boze, mas proste pevnejsie lytka, kks, aspon ta ma co stabilne drzat

ak sportujete, baby, tak jasne ze sval na lytku narastie a spevnie, tym padom aj obvod...

Maoam

no, takze mas uzsie boky a totalne stihle nohy, neviem co salies

na tvoju vysku mat v stehnach 50cm je fakt 'sirka' teda, vsak mas tenke nohy, neblazni..., navyse vysportovane, okrem toho na zaklade tebou uvedenych mier mas totalne harmonicku postavu, vyvazenu, prsia fajn, neviem co ti vadi

Laura93

napis svoje miery, ja mam napr. pás 65cm, stehno 53cm, a to najhorsie lýtko az 37 cm obvod :( vyzerá to hrozne