Kde robim chybu?

Príspevok v téme: Kde robim chybu?
MojaPrezyvka

Moj problem:

Mam 165cm a 51-52 kil stale mi to skace. Kazdy den sa rano korculujem hodinu - vo vysokej intenzite. Niekedy chodim aj podvecer.
Moj jedalnicek:

Ranajky - 2 lyzice ovsennych vlociek, 2 lyzice psenicnych otrub, za hrst mandli, skorica, lanove semienka, med, trocha kokosoveho oleja a zalejem horucou vodou.

Desiata - vacsinou ovocie (melon, marhule, broskyne atd..)

Obed - salat z rajcin a ladoveho salatu k tomu bud kuracie maso na kokosovom oleji alebo tuniak vo vlastnej stave..alebo si to dam so sosovicou ci fazulou, pripadne salat s tofu. Robievam si aj polievky sem tam

olovrant - balkansky syr s rajcinami..alebo ovocie

vecera - to iste co obed

Zo stravy som vylucila chlieb, cestoviny, ryzu a zemiaky(vylucila som ich pred 3 mesiacmi kvoli tomu ze som isla na operaciu, nemohla som po nej sportovat par tyzdnov a nechcela som pribrat).
Ako prilohu mam zeleninu. Nejedavam bravcove ani hovadzie maso len kuracie uz cca 9 rokov. Z "masa" jem len ryby, krevety, tuniaka v konzerve a sem tam to kuracie maso.

Takto sa stravujem a sportujem cca 2 mesiace...schudla som LEN jedno kilo!!! Ani za nic to nejde pod tych 50 kil proste...ja uz neviem co mam robit. Som zufala, sladkosti nejedavam, nahradzam ich ovocim ani zmrzliny ani nic...ked vidim ako moji kamarati, priatel laduju do seba a ja si stale odopieram a nema to ziadne vysledky je mi do placu!!!
Ked vidim co niektore baby jedia, vobec nesportuju a maju ploche brucho a tensie nohy ako ja tak som z toho uplne frustrovana:(

Vcera a dneska to na mna dolahlo a normalne som sa prezrala sladkostami a chlebom..teraz mi je zo seba zle, citim sa velko:( Neviem uz co mam robit.
Rozhodla som sa ze to korculovanie si od zajtra zvysim na dve hodiny rano a podvecer si dam tristvrte hodinu - kazdy den. Uvidim ake to bude mat vysledky. Prosim, ak sa tu do toho niekto rozumie a vidi ze robim niekde chybu..skutocne prosim poradte mi. Dakujem.

MojaPrezyvka

Maoam

prsia - 92
pas - 67
boky - 90
cez najhrubsie miesto na stehne mam 50cm.

U mnaje kriticka hlavne cast ako je spodok brucha no a stehna. Tam hned naberem..kebyze sa nekontrolujem stale, tak mam aj 57-58 kil. Som z toho nestastna ze si nemozem dopriat, pretože ja mam jedlo velmi rada a ked vidim ludi okolo seba ako tlacia mam nervy. Milujem chlieb, mam rada aj sladkosti a musim si to proste odopierat ked nechcem vyzerat horsie ako teraz..som proste nizka a mam asi uplne na hovno metabolizmus alebo co. Ved za dva dni pribrat dve kila len preto lebo som jedla chlieb a nejaku cokoladu? To je na hlavu!:(

Maoam

tak ten chlieb a sladkosti nejedz

mozno zle travis lepok, ja ho tiez neviem stravit, su proste ludia, ktorym chlieb a muka a Co. nerobia dobre

nedostatky ma KAZDY, nikto nie je dokonaly a tu trochu tuku potrebujes pre spravnu funkciu tela, tuk do tela patri (iste %)

vela ba sa totalne nespravne vnima a su strasne sebakriticke, hod sem miery, nech mame lepsi obraz + typ postavy, konstitucia je tiez dolezita

niekto ma proste uzsie boky, chudsie nohy, zato ma sirsi pas, ina ma osi pas, zato sirsie boky a viac svalnate nohy, no boze

dokym sportujes a pri tvojich parametroch si nedokazem predstavit nejaky skutocny problem

ak mas problemovu nejaku partiu, tak sa zameraj extra na nu, ked uz (sportom)

ale neblbni zbytocne, ja neviem, odkial mas, ze 48kg by bol tvoj ideal, co ma tolko nejaka tvoja kamoska, ci ako si k tomu cislu dospela?

ty si individualna, takze sa riad vylucne podla svojho tela, svojej konstitucie

a nejedz veci, ktore ti zjavne nerobia dobre

Moja Prezyvk

Laura93

nie kalorie si nepocitam, to by som cely den nic ine nerobila len bola zabrata do tabuliek a pocitala a to je zas extrem..

Maoam

Lenze ja vidim na sebe nedostatky a teda mam na sebe aj tuk nie len svaly a toho tuku malo nieje. Preto ma stve ze preco ho mam ked sa hybem, nechapem to.
Dneska som sa postavila na vahu a dve kila hore po tych dvoch dnoch jedenia chleba a sladkosti...skoro som odpadla:(
Uz som bola dve hodiny na kroucliach dneska, takze s tym budem pokracovat kazdy den a dnes budem jest len zeleninu a ovocie..uvidim co to da..

Maoam

baby, baby a tie vase vysnivane 'cisla na vahe'

kks, to da logiku, ak sportujes, mas viac svalstva, ktore je cca.4x tazsie ako tuk...

takze ak ako sportovkyna na svoju vysku vazis 51kg, musis byt tenka, co by ti cislo 48 prinieslo? teda co by sa v tvojom zivote zmenilo?

tri kila na tuto vysku a vahu su dost velky ubytok, kedze sportujes, vazis viac ako baby, ktore nesportuju a tych 48 maju, ale zato su 'mlandrave'

ach jo....

ty najskor uz nemas z coho chudnut a telo je chvalabohu rozumnejsie, ako ty sama, existuje hranica, pod ktoru nepojde - teda nasilim mozno a to sa ti vrati stokrat aj s urokmi na zdravi

vaz si toho, ze si ZDRAVA a ze sa mozes hybat a skus viac zamakat tam hore v hlave, pre zmenu...

Laura93

ja som na tom velmi podobne, vyska 166cm, vaha 53 kg...snazim sa schudnut na 50 kg uz pol roka a ani za svet, ani gram :(

tiez sa zdravujem podobne ako ty, ziadne sladkosti, mastne jedla...

športujem, behavam so psom kazdy den..no vysledky ziadne :(

a pocitas si kalorie? kolko denne zjes?

MojaPrezyvka

odpovedam

Postavu nemam uplne zlu, ale definitivne chcem mam stihlejsie stehna kedze mam dost kratke nohy tak vyzeraju take vacsie:-/
A na bruchu mam jednu sunku tak nizsie, ktora ani za nic nechce zmiznut..
Chcela by som mat takych 48kil a bola by som uplne spokojna.

odpovedam

v com robis chybu? Neviem sice, ako vyzeras, ale podla mna chyba nie je nikde. Fungujes zdravo, mas super jedalnicek, dostatok pohybu. Tvoje telo je spokojne, nepotrebuje chudnut. Fakt by som chcela vidiet tvoju postavu. Neverim, ze mas co zhadzovat.