Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Škriabanie v hrdle

Príspevok v téme: Škriabanie v hrdle
Kri5tina

Zdravím.

trápi ma už viac ako mesiac škriabanie v krku. Prichádza kedykoľvek a kdekoľvek, spravidla vždy v tú najnevhodnejšiu dobu. Prejde až okiaľ sa niečoho napijem, i keď ani to často nepomôže, takže jediným spôsobom, ako škriabanie utišíť je dať si nejaký cukrík. Nie som chorá, ani mi to nezostalo po nejakej chorobe. Neviem čo s tým mám robiť, ale rada by som sa toho zbavila, nakoľko ma celkom vytáča, že sa drhnem v priemere tak 5krát do dňa. Budem vdačná za každu radu. Ďakujem :-)

RNG

Lekarne su na lieky, nie na potravinove doplnky.
Citricidal profesional mozes dostat len cez internet, pozri cez Google.com
Musi to hovorit, ze to bolo chemicky zmenene na zmes quaternium compounds, inac je to len "limonada"

RNG

Infekcie na mandliach a v hrdle maju casto zdroj z prinosnych dutin, kam sa dostanu z kvapockovej infekcie zo vzduchu a kde ich telo v dutinach nenapojenych na krvny obeh nevie znicit, takze odtial sa znova a znova dostavaju do hrdla, priedusiek pluc a dokonca aj do stredneho ucha, kde vyvolavaju tiez zapalu(tinitus, vertigo, vestibularny syndrom)
Vyhubit sa tam daju kvapkami roztoku citricidalu, kvapkane v leze s hlavou zaklonenou dozadu co najviac, aby sa to dostalo aj do celnych dutin. To poznas podla kratkej prudkej bolesti(osmoticky sok)
Roztok ma byt 35 kvapiek citricidalu, profesional, na liter vody, co je zaroven aj denna davka na pitie pri roznych nakazach inde v tele Ten isty roztok v tejto koncentracii sa da pouzivat aj na vyplachy , kvapky do usi aj oci v pripade roznych infekcii.

ebi777

nemasvproblemy so stitnou zlazou, zvacsenu? alebo nejake priznaky, co by nasvedcsovali, ze stitna zlaza nefunguje spravne?

ebi777

môže byť nejaká alergia a hlieny ti stekajú z dutín, tak isto môže sa tvoriť hlien - zápal na mandliach, tak isto hlieny sa môžu tlačiť cez pažerák zo žalúdka a dráždiť v krku
je veľa možností

vitavi

Krátkodobo sa ti zdá, že po cukríku sa ti uľaví, ale je to klamlivé, pretože cukor zhorší dráždivosť, miestny zápal a preto sa stav dlhodobo nezlepšuje. Škodí i ovocný cukor fruktóza, chemikálie, aromatické látky a mliečne výrobky.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Škriabanie v hrdle - Fórum - ZDRAVIE.sk