Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trombocytoza a leukocytoza

Príspevok v téme: Trombocytoza a leukocytoza
buba11

Dobry den, rada by som sa spytala na vysledky z poslednej hematologickej kontroly. V sprave mam napisane toto: Hb 114 g/l Htk 0,35 Ery 4,0 - normocyty, miestami mikro a rouleaux ery, RTC 2,4 Le 11,11 - diff - prevaha neutrofilov - abs.p. -8,0 Ly, Mo, Eo su v norme Tr 422 tis FW42/75 Hladina FE, VK, Ferritinu, vit B12 a folatov je v norme. Zaver: sekundarna trombocytoza, t.c. aj leukocytoza s orevahou neutrofilnych granocytov s toxickou granulaciou, zvysene FW svedcia pre zapalove ochoreniw. sekundarna, mierna, normocytova anemia trombocytoza mierneho st od 2008, bez progresie, negativny nalez mutacie JAK-2, bcr/abl t.c. pre myeloprolofe Doporucenie hematologicku liecbu nevyzaduje, diff zapaloveho ochorenia. chcem sa spytat, ak by mi to vedel niekto vysvetlit, lebo moja hematologicka mi k tomu nic nepovedala. vopred dakujem.

buba11

Dakujem, ze vasu odpoved.Takze ma caka dalsi rad vysetreni a zistovani priciny, aj ked neviwm kedy sa k tomu dostanem, kedze som momentalne tehotna.

llek

To co tam je uvedene - teda ako tie nalezy uzavreli, znamena to, ze ta lahka anemia a lahko zvyseny pocet leukocytov a trombocytov nie je zalezitostou problemu krvotvorby, ale ze su to reaktivne zmeny na nieco co v tele dlhodobo prebieha - casto su take nalezy u ludi s chornickymi zapalovymi ochoreniami. Cize hematolog uz nema co dalej riesit, patrat by sa malo po tom na co je to reakcia

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trombocytoza a leukocytoza - Fórum - ZDRAVIE.sk