Dlhodobo bez vztahu

Príspevok v téme: Dlhodobo bez vztahu
nadej123

Ahojte, som styri roky sama bez vztahu, co by nebolo take trapive a tragicke (viem su horsie veci na svete), keby mi uz naozaj nechybala laska. Pocitujem jej nedostatok, pricom nie som ten typ zeny co by visel na chlapovi. (byvalym frajerom som dalakopacky JA a ti s tymto problemom ani ensuvisia,lebo sa nam vytratila alska aten druhy ma mal rad dost chladne a lahostajne a nemali sme spolocne zaujmy cize som urobila pre seba super vec. skoda ze nie este skor). Ptrvy rok zivota single som bola stastna ze si konecne oddychnem od trapeni zo vztahov, druhy to uz bolo vyliecene tak by som si zelala niekhoo, ale v pohode som stravila ze som nikoho nestretla. Dalsie dva som ale strasne smutna z toho, ze som uplne sama (ja som sa snikym anji len nepobozkala za tie styri roky). Vsetci asi tusite, ze som mlada, ale tu vek nie je podstatny, ja citim zufaly nedostatok lasky :,( Neviem, co robim zle. chodim vonku, viem sa zabavit, mam milion zalub cize cas vyplneny uplne, som samostatna, vesela (naozaj, viem sa tesit aj z blbosti :)), je so mnou sranda (teda dufam :)). Stava sa mi na stretkach ak nejake nahodou mam, ze chalan v poho, ale necitim tam iskru. Proste nikto ma tak nezaujal. Kam mam chodit, aby som takeho stretla??? Asi hlupa otazka, len neviem ci je tu niekto taky osamely ako ja a ako to riesi. (a nepiste mi venovat s azalubam- tych mam nastastie plno, a su dostatocne zaujimave a mam z nich naozaj radost). Ale radost zo zalub vie vyprchat ked si clovek uvedomi, ze je sam. Neustale sa zamestnavam stertnutiami s kamoskami, kamosmi, zalubami, rodinou, pracou atd. atd. ale styri roky bez akehokolvek objatia atak je vela aj na kona podla mna. Moj problem znie asi poriadne sentimentalne aôle ja sa nehanbim za to, ze som romanticka (teda niekedy :)). Ako to vy zadani robite, ze ste toho cloveka stretli? Myslite si, ze je chyba v mojom mysleni alebo spravai? ( nepoznate ma osobne, ale odhadom len co vas napadne ze cim ju odhanam). Dakujem za vas erady, kritiku, postrehy a pekny zvysok vecera zelam...

nadej123

zijem v pomerne velkom meste, zila som aj v meste ktore malo 3 miliony obyvatelov a zila sokm 1 rok v meste kt. malo milion obyvatelov a nenasla som si tam lasku. Su ludia co ziju na dedine a najdu si ju. Kam mam ist za laskou, do Australie??? zeby sa mi vratila tuzba ako australsky bumerang? haha :D

ale mas pravdu, zo SR treba vypadnut, kym je clovek mlady, lenze ja nechcem robit podradnu pracu niekde, ked tak neico kde treba VS a tak som si aj hladala staze insternshipy etc. ale zatial som nenasla nic suce. Praca ktoru mam tuna ma bavi a mam mily kolektiv v praci, tak zas az tak nutne zatial odist netreba :)

nadej123

cicvor: urcite vyzeram aspon priemerne, nepripadam si ako supermodelka, ale postavu mam nastastie takeho typu, som vysoka a stihla. Nosim casto minisukne, saty a niektori sa otacaju. Na chate aj na normalnych chatach uz ked pisem to slovo :D:D - ma balia aj muzi, aj zeny, v akomkolvek veku (mladsi, rovnaki, starsi) Chodievam tancovat a cvicit tak moja zivotosprava mi zatial pomaha. Vyzeram urcite aspon priemerne ( to na vztah staci, nie? ved nejde o modelingovy kontrakt :)) Na svete su aj krajsie baby, ale aj menej pekne. V ramci toho som celkom v pohode a svoje telo mam rada napriek niektorym veciam ktore mi esteticky vadia - ved zena normalneho vzhladu nema zo seba robit zbytocne vedu a nepodhodnocovat sa. Radsej cvicim, nech upravim co mi vadi, ale nepodkopavam sa.

som nastatsie aj zamestnana, proste som uplne normalny clovek s normalnymi hodnotami tak nechapem kde je problem, ci som tu alsku neodohnala tym, ze chvilu som bola rada single? to je predsa po rozchode kazdy!

teraz ma napada dalsi problem: ak by sa mi niekto zapacil, ale nevsimol si ma, ako urobit prvy krok aaby som nebola ani vlezla, ani trapna ? (ja sa totiz casto smejem :D) viete, akonahle urobi zena prvy krok, straca ro caro, lebo chlapovi vyhovuje viac, ked on nahana zenu, to ho viac laka (sa necudujem ).

cicvor

Ty jo, ked tu tak citam tie tvoje vlastnosti co o sebe pises. Tak vyzeras byt kvalitnou osobou :D

Takych ako ty nie je vela, co sa vlastnosti dusevnych tyka.

Myslis si, ze si fyzicky atraktivna pre chlapov ?

Nemyslim to tak ze ci si nejaky idol z medii, ale ci si proste pohladna zenska, za ktorou sa obcas muz otoci :)

cicvor

Nadej:

Cece, kde ty vlastne zijes :)

Zda sa ze potrebujes totalne zmenit posobisko, kedze v tvojom okoli nie je nikto suci :D

nadej123

btw moje blizke kamosky- mnohe- odisli do zahranicia :/ cize sa nemam tak s kym ist bavit a nemozem spoznat novych ludi, napr. chalanov, ktorych poznali oni, cim by som sa aj lahsie dala dokopy s niekym, alebo aspon mala s kym zabavit. Moja osamelost je tym este vyraznejsia. Dalsie kamosky su stastne zadane, co im sice zelam, ale parikuju sa a na spolocne aklcie bars nechodia (su väcsinou s frajermi). Cize ja som potom z tych poslednych, na ktorych by mali cas. A to som vzdy verna kamoska , neintrigujem a nerobim tie blbosti co poniekotre zeny , vzacne aj muzi. Je to skratka prirodzene, oni maju svoje volne dni zariadene s frajermi...

nadej123

v prvom rade vam vsetkym dakujem za povzbudenie :)
@ta3: 10 rokov? obdivujem tvoju trpezlivost a dakujem za povzbudenie, podla tvojho prispevku si normalna inteligentna zena tak aj ja tebe samozrejme zelam lasku nech najdes a taku, ze budes mat motyle v bruchu :)

kvoli zoznameniu chodievam dokonca na chat, ale na nete su fakt sami uchyli alebo obca niekto normalny, ale vobec absolutne mna nepritahujuci. Proste taky vlazny su, chlapom chyba humor, ja im pisem veci na kt. sa zasmeju a oni mne len klasiku ako sa mam a co robim. Chcem originalnejsie nieco (nie preto ze by som bola narocna, ale preto, ze na obycajnej debate nie je skratka iskra, ta postaci v v rodine a medzi priatelmi). Mozno su ti chlapi taki ze sa boja alebo sa mylim a su vtipny, ale len pred lkudmi, kt. poznaju viac...
a navyse, uz ekd mam volny cas, nechcem byt na nete a vysedavat, radsje si idem zacvicit alebo dakde s niekym sa stretnut...
inac rada chodim tancovat obcas na disco, ale tak je tiez kopa opitych alebo uchylov, obca s aj dakto normalny sice, ale moje kamosky mnohe nechcu chodit an disco (niektore boli take stale) cize tam ani ja tym padom velmi enchodievam, nemam skratka s kym :/ a tak rada yb som sa zabavila - pritom nepijem, nefajcim a netancujem ako lesba, takze frajer by sa isto nemusel hanbut za lacne spravanie, ake casto vidam u takych ytch disco holiek. Ja taka nie som, mam rada aj prirodu, sportove aktivity, skratka vsetlico. PReto som si myslela, ze si najdem nejakeho partnera do pohody aj nepohody lahko, ale vobec to tak nie je. Tak z toho mi logicky vyplyva ze mozem len nadalej cakat a ze je to sucast mojho zivota cakat za tou laskou ... dufam, ze pride. Lebo su ludia, ktori nie sus tastni ani ked su starsi :/ Ale to uz nebduem riesit.
Snad by som len dodala vela stastia v laske aj vam :)

ta3

Trojka333
zatial nikoho nehladas, si spokojna, dve male deticky Ti zaberaju vsetok volny cas, ale mas iba 35 a si sama iba 2 roky, deti budu rast, v puberte uz Ta nebudu tolko potrebovat, vtedy nastupia kamarati, s ktorymi zacnu travit cas a Ty budes zostavat doma sama, myslim si, ze casom sa este tuzba po partnerovi prejavi aj u Teba, pretoze je to prirodzena tuzba kazdej normalnej zeny, ja Ti drzim palce, aby si to takto dobre zvladala aj nadalej a ked Ti zacne chybat partner, aby si ho nasla a takeho, ktory Ta nezradi ako zradil manzel

takajedna

na dobre sa caka :)
ja som po mojom prvom priatelovi nemala nikoho asi dva roky a uz som aj prestala verit, ze niekoho normalneho co to somnou bude mysliet vazne najdem a nasla som uplne nahodne a hlavne ked som to namenej cakala :)

lilyianka

nemyslím si, že je chyba v tebe, proste ešte neprišla tá chvíľka, aby si stretla toho pravého ... ja som tiež bola tri roky sama a viem aké pocity máš teraz ... chýba ti, aby si niekomu mohla zavolať, aby ťa niekto objal a pod .. áno to môžu urobiť aj kamaráti či rodina, ale nie je to ono ... potrebuješ tam cítiť niečo iné .... je dobre, že máš veľa záľub, chodíš von, a nesedíš doma, aj aj som to celé roky tak robila a tiež som nikoho nestretla :D takže keď to má prísť, príde to ... a potom zrazu som stretla mojho terajšieho priateľa ...a to som si už povedala, že nikoho nechcem, ani on vraj nechcel, ale 2 mesaice ma volal von, tak mi bolo hlúpe ho už 6x odmietnuť, tak som šla s ním von .. nás zoznámila jeho kamoška a vlastne moja známa ..... a tak sme sa nechceli, až sme spolu rok a skoro tak isto spolu aj bývame .... takže nič nerieš, buď v pokoji, čo má prísť to príde, len treba počkať na ten správny čas ....a určite sa nevzdávaj záľub a pod .....