Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlhodobo bez vztahu

Príspevok v téme: Dlhodobo bez vztahu
nadej123

Ahojte, som styri roky sama bez vztahu, co by nebolo take trapive a tragicke (viem su horsie veci na svete), keby mi uz naozaj nechybala laska. Pocitujem jej nedostatok, pricom nie som ten typ zeny co by visel na chlapovi. (byvalym frajerom som dalakopacky JA a ti s tymto problemom ani ensuvisia,lebo sa nam vytratila alska aten druhy ma mal rad dost chladne a lahostajne a nemali sme spolocne zaujmy cize som urobila pre seba super vec. skoda ze nie este skor). Ptrvy rok zivota single som bola stastna ze si konecne oddychnem od trapeni zo vztahov, druhy to uz bolo vyliecene tak by som si zelala niekhoo, ale v pohode som stravila ze som nikoho nestretla. Dalsie dva som ale strasne smutna z toho, ze som uplne sama (ja som sa snikym anji len nepobozkala za tie styri roky). Vsetci asi tusite, ze som mlada, ale tu vek nie je podstatny, ja citim zufaly nedostatok lasky :,( Neviem, co robim zle. chodim vonku, viem sa zabavit, mam milion zalub cize cas vyplneny uplne, som samostatna, vesela (naozaj, viem sa tesit aj z blbosti :)), je so mnou sranda (teda dufam :)). Stava sa mi na stretkach ak nejake nahodou mam, ze chalan v poho, ale necitim tam iskru. Proste nikto ma tak nezaujal. Kam mam chodit, aby som takeho stretla??? Asi hlupa otazka, len neviem ci je tu niekto taky osamely ako ja a ako to riesi. (a nepiste mi venovat s azalubam- tych mam nastastie plno, a su dostatocne zaujimave a mam z nich naozaj radost). Ale radost zo zalub vie vyprchat ked si clovek uvedomi, ze je sam. Neustale sa zamestnavam stertnutiami s kamoskami, kamosmi, zalubami, rodinou, pracou atd. atd. ale styri roky bez akehokolvek objatia atak je vela aj na kona podla mna. Moj problem znie asi poriadne sentimentalne aôle ja sa nehanbim za to, ze som romanticka (teda niekedy :)). Ako to vy zadani robite, ze ste toho cloveka stretli? Myslite si, ze je chyba v mojom mysleni alebo spravai? ( nepoznate ma osobne, ale odhadom len co vas napadne ze cim ju odhanam). Dakujem za vas erady, kritiku, postrehy a pekny zvysok vecera zelam...

len poradca

naivny zabudol si uvies vek to je dolezite niekedy :D
ivik24 ty sa tu tiez v kazdej vztahovej teme chodis vyplakavat ako zufalky ze ta nikto nechce a nikdy nikoho mat nebudes. Nebud zamracena na cely svet lebo z tvojich prispevkov len samy pesimizmus ide kde ta citam. Ked tak posobis aj pri muzoch depresivne tak sa nediv ze ta nik nechce.
nadej zaujimave ze ta zaujima kto aku ma skolu nebude tvoj problem v tom ze si prisli narocna? Co by si chcela vysokoskolaka zlato? Inziniera ci doktorka? To by ti vadilo keby mal strednu s maturitou ci len bakalara? Asi mas dievca velke naroky, tie narocne maju najviac problem si najst chlapa. Nie vzdy je to tak ale zvacsia

ivik24

ahoj nádej123, ja som na tom stále rovnako, tiež sa mi nedarí v tejto oblasti, tiež neviem čo kde robím akú chybu, ak chceš napíš mi tweety178@gmail.com, budem rada :)

nananaaana

Ja som lubila len jednoho, ako koňa, a kedze ma hlboko sklamal, pochybujem ze sa este niekedy zalubim. A vobec ked vidim tie choré vzťahy, je mi zle. Žiadne zavazky, ziadne city, vziať si čo sa dá a nedať nic. Nič neplanovat a ked to neklape tak si najst hneď inú/iného atď...nepoviem že pubertiaci ked takto rozmýšľajú , ale dospelí ? A zas ked su vo vzťahu tak sa len vzájomne obmedzujú a využívajú. Kde žijú normalni ludia ?

nadej123

prosim vas o kusok mroalnej podpory :(
viem ze moj kazdy druhy prispevok je na styl "to je ok ved som mlada ma to cas a spokojhna som aj single" atd. ale uz mi fakt zasibava z toho chcem tak vela? chcem normalneho partnera ku sebe, preco som takeho nenasla? nie so m nejaka cudna ja? alebo je cudny cely svet? :,(

mam pocit cely emocionalny svet je rozbity na tisic kuskov ked ste dlhodobo sami.

Nie som ten typ co sa da dokopy s niekym "len tak" to teda nie! Ale ani ten typ co hned zacne "strasit" svadbou :D chapete ma proste chcem nromalny vztah, a kedze uz dlhodobo mi stastie nepraje tak neviem co mam robit, ci nie je chyba v mojom mysleni- citala som mtoivacne knihy aj tak myslim a mnohe veci sa mi daria, ALE toto stale nie a nie a nie ...
pomoooooc :,(

nadej123

nezmieruj sa s tym! ovplyvnime to jedine tak, ze budeme nadalej verit
ale dakujem za tvoj prispevok a porozumenie :)

ivik24

ahoj nadej123, úplne ťa chápem, tiež ma chceli takí, čo zas mňa nepriťahovali, tak tiež som si s nimi nič nezačala, necítila by som sa dobre. nechápem prečo väčšina ľudí v okolí si v pohode našli svoju polovičku a niekto ako my s tým máme problém, nemáme šťastie? teraz naposledy sa mi jeden chalan páčil, aj sme spolu flirtovali, ale nič viac,(aj som chodila jak blbá na bus ako on, ale nikdy som ho tam nestretla- neviem na kt. potom chodil..) tak nič ž toho, kašlať na nho, neviem už podľa čoho to je...neviem čo robím zle. no jedine čo robím sa zmierujem s tým, že budem sama do konca života....

nadej123

väcsinou som v pohode s tym, ale mam pocit ze tento svet je na hlavu ...:/ proste ma prepadla taka nalada nanic. Spoznala som v pohode typkov- napadnikov. Ale mne sa nepacia, nie je tam chemia a nie su az taki pre mna zaujimavi tym padom si nic nezacinam. Netvrdim o nich nic zle to by som si ani nedovolila len viem ze si s nimi nezacnem a prepadla ma taka chvila dnes ked stracam trpezlivost. Navyse mam okrem dobrych aj dost zle skusenosti s chlapmi tak ma to uz fakt stve dnes mam po dlhej dobe pohodackej nalady opät smutok na nose kvoli tomu ...

nadej123

:D:D:D ten opis sa rehocem teraz, no ale podla opisu to znie dost dobre :)

ja ti daam manzelku !!! :D
a dakujem za email :)

naivny123

fuu, sebakritika mi nikdy nesla. ale ka napise mze som modrooky blondiak, tak zas pride sklamanie na prvom stretnuti, ale ak napisem ze som zviera tak zas nedojde k prvemu stretnutiu, cize jedine taky zlaty stred musim trafit.
oci mam od seba vzialene 77milimetrov, tmavohnedej farby. celo mam o vyse mojich styroch priemerne velkych prstov. usi sice trochu odstavaju, ale davam si na ne gumicku v noci a snad sa mi to upravi. ziadny kaz, zubna hygiena na maxime samozrejme. ziadny priecing ani tetovanie, telo nie je zniccene ani alkoholom, ani fajcenim, ani drogami. mozno trochu nervami a stresom. vyska je 185centimetrov, cize taky nizsi priemer. najsirsi bod je 60 centimetrov. pomer medzi bruchom/pasom a ramenami je 1k1,6.
mam nejake tie muchy, par vyrazok, sem tam nejaky chlp z nosu, ale to sa snazim trhat. ples zatial nie.
aj ked asi som vynechal tu najpodstatnejsiu otazku, kedy by som mohol prist - musim sa pozriet do diara manzelky, kedy pojde na nocnu :) ale nee.. technicky by to nebol az taky problem, nie je to daleko.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dlhodobo bez vztahu - Fórum - ZDRAVIE.sk