Dlhodobo bez vztahu

Príspevok v téme: Dlhodobo bez vztahu
nadej123

Ahojte, som styri roky sama bez vztahu, co by nebolo take trapive a tragicke (viem su horsie veci na svete), keby mi uz naozaj nechybala laska. Pocitujem jej nedostatok, pricom nie som ten typ zeny co by visel na chlapovi. (byvalym frajerom som dalakopacky JA a ti s tymto problemom ani ensuvisia,lebo sa nam vytratila alska aten druhy ma mal rad dost chladne a lahostajne a nemali sme spolocne zaujmy cize som urobila pre seba super vec. skoda ze nie este skor). Ptrvy rok zivota single som bola stastna ze si konecne oddychnem od trapeni zo vztahov, druhy to uz bolo vyliecene tak by som si zelala niekhoo, ale v pohode som stravila ze som nikoho nestretla. Dalsie dva som ale strasne smutna z toho, ze som uplne sama (ja som sa snikym anji len nepobozkala za tie styri roky). Vsetci asi tusite, ze som mlada, ale tu vek nie je podstatny, ja citim zufaly nedostatok lasky :,( Neviem, co robim zle. chodim vonku, viem sa zabavit, mam milion zalub cize cas vyplneny uplne, som samostatna, vesela (naozaj, viem sa tesit aj z blbosti :)), je so mnou sranda (teda dufam :)). Stava sa mi na stretkach ak nejake nahodou mam, ze chalan v poho, ale necitim tam iskru. Proste nikto ma tak nezaujal. Kam mam chodit, aby som takeho stretla??? Asi hlupa otazka, len neviem ci je tu niekto taky osamely ako ja a ako to riesi. (a nepiste mi venovat s azalubam- tych mam nastastie plno, a su dostatocne zaujimave a mam z nich naozaj radost). Ale radost zo zalub vie vyprchat ked si clovek uvedomi, ze je sam. Neustale sa zamestnavam stertnutiami s kamoskami, kamosmi, zalubami, rodinou, pracou atd. atd. ale styri roky bez akehokolvek objatia atak je vela aj na kona podla mna. Moj problem znie asi poriadne sentimentalne aôle ja sa nehanbim za to, ze som romanticka (teda niekedy :)). Ako to vy zadani robite, ze ste toho cloveka stretli? Myslite si, ze je chyba v mojom mysleni alebo spravai? ( nepoznate ma osobne, ale odhadom len co vas napadne ze cim ju odhanam). Dakujem za vas erady, kritiku, postrehy a pekny zvysok vecera zelam...

nadej123

to je bezpredmetne riesit kto ako vyzera teraz to neriesi temu ktoru som zakladala.
a laska nie je len o vyzore! aj tak sa kazdemu paci nieco ine :-)

kazdopadne tvoj uraz/problem ma mrzi a drzim ti palce v chudnuti :-)

miki25

naivny123 tak u nás to bolo tak ako píšem a väčšina slečien povedala aj sama, že nevedia, či dôjdu nabudúce o 5 rokov z toho dôvodu. čiže strašiť nebolo potrebné :D

nadej123: no neviem brucho je záležitosťou životosprávy a nie staroby:D a máš pravdu v tomto, že ženy sú disciplinovanejšie a snažia sa zdravšie žiť.
tamto som písal len na základe toho, čo som videl. žiaden chlap u nás sa nezmenil zatiaľ a vôbec neboli žiadne plešinky ani pivné bruchá...teda až na mňa brutálne som pribral za posledné 2 roky, ale mohol za to vážnejší zdravotný problém, pri ktorom som dostal na polroka zákaz vychádzania vonku aj fyzickej aktivity, aby som neničil prácu peknej fyzioterapeutke :D na spoločnej foto na tom pomaturitnom stretku som vyzeral za 3 chlapov, ale pracuje sa už tiež na vylepšení už som len za 2 chlapov. za pár mesiacov bude po všetkom. verím, že do leta nebude už nič poznať.

nadej123

-naivny odpovedam na tvoju otazku"dam ti otazku, ked najdes toho, co sa ti paci, ale bude povahovo na tom mizerne, co urobis?"

NEBUDEM SI S NIM NIC ZACINAT!!! TY VOBEC ENCITAS CO PISEM zjavne pises uplne mimo :D

ja nie som zalozena vizualne ze neviemaky kracsavec a nic v hlave, naopak mam naroky vysoke na inteligenciu a chcem aby to bol zaujimavy clovek a mohla som sa snim rozpravat a zabavat roznymi sposobmi rpetoze by mal roznorode zaujmy tak ako mam ja :-)

odpoved na tvoj link a comment"takze to neni take jednoduche, ze paci-nepaci a ide sa.."

JA KURNIK VIEM ZE TO NIE JE TAKE JEDNODUCHE VED TO BY SOM NEZAKLADALA TUTO TEMU TY VOBEC NEROZUMIES CO PISEM :-) urcite si inteligenty clovek ale pises z cesty , proste odveci aj riesim uplne ine veci ako ta holka !!!

ALE DAKUJEM TI ZA TVOJU SNAHU MI UPRIMNE POMOCT :-)

@miki25: podla teba zeny starnu rychlejsie? O_O hahaha :D:D chlapi s plesinou a pivnym bruchom su podla teba mladsie vyzerajuci ako zeny ktore na rozdiel od chalpov napr. dietuju a chodia do fitka ??? to je individualne a vztahy a laska nie su len o fyzickom vzhlade!!!

P.S. ked bduem starsia mozno budem mat väcsiu istotu toho ze so mnou nie je niekto len pre sex, starsi muz uz nema take libido

naivny123

miki25

cele zle ;)

laska nie je pociatocna, laska je konecna, pociatocne je pobluznenie.

a blbost ze slecny starnu rychlo, cigany mozno ano, ale moje maturitne stretko po 5 rokoch bolo take ze "ty koki, nikto nezostarol" a nie, ani slecny nezostarli, tak ich nestras pre boha, mas 25 a si mlady fracek...

naivny123

www.zdravie.sk

takto chces dopadnut?

toto je velmi podobna tema, baba je na chalana namotana ako neviem co, lebo je to absolutny magor a este si aj pyta rady, ako ten vztah ozivit..
takze to neni take jednoduche, ze paci-nepaci a ide sa..

oprava - je... ;) ale potom to bude mat aj iste nasledky, ked chlap nebude citit to iste co ty (a ked bude rovnako vyberava povaha, tak zbohom)

miki25

problém lásky je v tom, že láska nie je večná a po počiatočnom ošiali rýchlo zvädne. čiže nemusíš začínať nikdy, lebo skôr či neskôr každý vzťah sa dostane do takého štádia a aj preto sa odporúča, aby každé 4 roky sa stala nejaká udalosť svadba, 1 dieťa neskôr ďalšie.... osobne som tiež sám. mám 25 rokov a cítim, že moje možnosti sú čím ďalej menšie a stretnúť vyvolenú bude ťažšie. môj život nie je už len samá párty s priateľmi ako kedysi. v poslednom čase to upadá a možností sú ako som písal obmedzenejšie.

myslím si, že slečny by si mali užívať mladosť ešte viac, lebo starnú bohužiaľ závratnejším tempom. osobne pred nedávnom som absolvoval maturitné stretko po 5 rokoch a bol som prekvapený ako sa niektoré slečny pomenili, keď som nevidel ich dlhší čas. pomerne ma to prekvapilo, hoci viem že by sa písať to nemalo a každá slečna je svojim spôsobom krásna aj zaujímavá...

naivny123

nadej123

ale preco do prdele porovnava vzdy a kazdy vsetko s extremom?
ten single 40tnik sa moze mat lepsie ako nefungujuci vztah, ale ma sa stale horsie ako fungujuci vztah..
skor sa mi zda, ze si kazdy single honi ego, ako super mu je, ale poviem vam nieco - keby sa tak super mal, nevypisoval by ze sa ma super, ale uzival by si ten super stav bez toho aby to niekomu vesal na nos.

tym netvrdim, ze single by je zle, nemusi, ale je sranda, ze kazdy si obhajuje len to svoje, ked defacto ani netusi, ako je na druhej strane... a tak pochopitelne budem oponovat, aj keby co..

a ked sa ti nikto nepaci, tak tam uz bude problem v tebe nie? lebo na svete je lidi jak sracek, tym padom ak ti ani tolkoto ludi nestaci, tak neviem, mozno skus exotiku, nejaku afriku(?) alebo neviem...

nadej123

zistujem ze moj problem vlastne ani nemusi byt problem, ale ma svoje pozitiva a ze je to uplne v pohode :D vdaka Bohu za toto forum :)

lebo najhorsie su apriky ktore su spolu nie z lasky, ale zo zotzrvacnosti "aby neboli sami" ... dakujem pekne toto nie je moj pripad nastastie

nadej123

a na margo "to co sa beru po 30" - su to uplne normalni lduia ktori sa neponahlaju s takym dolezitym zvotnym rozhodnutim ja sa tiez neponahlam vydavat :D nie som ten typ zeny co by tocil o svadbe a detoch, naopak ocenujem pozitiva zivota ked toto vsteko musi prist v pravu chvilu ked clovek naozaj chce a nie ked to chce spolocnost okolo neho :P

apropos ti co su po 40tke sami: mozu sa mat ovela lepsie ako nefungujuci manzelia co po sebe hadzu taniere a rozvadzaju sa a trpia tym aj ich deti...

ale dakujem za tvoj pohlad na vec, nemozme mat vsetci rovnake nazory to by bol svet nudny