Nemam na nic naladu, mam vazny problem?

Príspevok v téme: Nemam na nic naladu, mam vazny problem?
Coccinelle

Mam jeden problem. Bola som na rok v zahranici a bolo mi tam fajn, ale uz som sa velmi tesila domov. Uz je to skoro mesiac co som doma a je mi tu dobre, som rada ze som tu, ale neviem preco, mam zlu naladu, cele dni prelezimv posteli, nemam chut stretavat sa s ludmi s ktorymi som uz strasne dlho nebola a na ktorych mi v hlbke srdca zalezi a mam ich naozaj rada..o vsetko som stratila zaujem a na nic nemam naladu.. Nevadi mi prelezat cely den v posteli a byt sama, co som pred tym vobec nemala vo zvyku a bola som velmi socialna.. Hlavou mi obcas chodia aj dost negativne myslienky.. Neviem co sa so mnou deje ale uz aj rodicia sa o mna zacinaju bat.. Mozem mat nejaky vazny problem? Neviem co s tym..

_meno

chces byt s priatelmi, ale radsej si sama
rada by si robilo hocico, ale nechce sa ti nic

nie len ty, ale aj svet sa meni - ak hladas minulost na miestach kde je uz sucastnost .. je cas sa posu ut o krok dalej

v zivote je ale iba 1 clovek ktory vie ci to co robis je spravne - ty
zacnes robit len vec, ktoru ta bavi robit (lezis na posteli napr. lebo ta to bavi robit v danom okamihu)
teraz nieco spravis...a za par mesiacov / rokov si povies bolo to take/onake.....a za XY rokov si povies, ze teraz veci vidis zase inak a rozhodnutie bolo take / onake

snazim sa tym povedat: uzivaj si v sucastnosti co ta bavi tak, aby si to buducnosti nechcela zmenit :-)

Coccinelle

_meno - mozno je toho naozaj na mna len privela..

Ale mne je s nimi dobre ale citim ze to nie je take ako predtym ale tak mozno to treba nechat tak a nechat tomu cas..

Problem je ze ja nerobim nic cize nemozem vediet ci ma nebavie stare zvyky.. Hmm

A mozno je to z toho tepla ze sa mi nikam nechce :D alebo ja neviem
Uz ..

Veru tak tomu verim ze clovek musi najst sam seba najprv atd..

_meno

ak ides len teraz maturovat, mozno je na toho teba privela a rada by si si viac rozumela

ak by si sa chcela pomaly vzdelavat v oblasti psychologie / osb. rozvoj bude to know-how o sebe ktore bude mat vzdy so sebou. Alebo len mozno travit cas s novymi ludmi dodava cloveku silu

v kazdom pripade si predstav, ze travis cas so svojimi znamymi..ak sa necitis spokojne, urcite nebudes po stretnuti tuzit ani nazivo..predstav si situaciu v ktorej by si bola spokojna a jej realizacie by sa ti pacila (kratko, stredno, dlhodoba)

alebo ta len nebavia stare navyky a rada by si vyskusala nieco ine (v kazdom pripade si najdi nieco (najlepsie viacero veci), kvoli comu nebudes moct vecer zaspat, lebo sa rano budes skor aby si mohla robit XY

sam seba najst, to je to umenie zit ^^

Coccinelle

Lulita- ja neviem ci mi chyba akoze urcite ano aspon trochu ale fakt som sa strasne tesila uz domov..

Mimulus-lenze oni nemaju ist kam so mnou lebo ja nejdem nikam...

Mimulus

Coccinelle - nemusíš si zvykať - musíš ísť ďalej vlastnou cestou...a tí ktorí budú chcieť ísť s tebou tak pôjdu. Kto vie možno si dospela, máš odlišné názory na život, spoznala si inú mentalitu alebo sa len bojíš že ťa tí druhí odsúdia. Ak stratí človek s niekým osobný kontakt na dlhšiu dobu tak ho to prerušenie bude vždy niečo stáť. Ak chceš ležať tak lež...ak sa potrebuješ s niekým stretnúť tak sa stretni ale nič nerieš nasilu.