Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podarilo sa to niekomu z vas?

Logitech

Spoliehať sa musíš výhradne na seba.

A čo od toho očakávaš, keď sa odrežeš od ľudí?
O čo to zvýší kvalitu tvojho života?

Nakoniec prídeš na to, že aj tí dvaja ktorých pokladáš za ako tak spoľahlivých, tak spoľahlivý nebudú.

Pokiaľ si žil v spoločnosti, tak to znamená že introvert nie si a ani nebudeš, len nevieš prehltnúť to že ľudia majú aj svoje potreby a nikto nebude skákať ako si ty povieš. Určite to ani ty nerobíš tak ako ťa každý požiada.
Pokiaľ ty ľudom nič neponúkneš nečakaj že sa bude niekto snažiť pomoc tebe.
Neber to tak že ťa súdim, len aby si zvážil aj to či ty si niekomu pomohol ak to bolo treba.

Popravde nemáš šancu zvládnuť odstrihnutie zo systému, psychicky by si to nezvládol. Dôvod je snáď jasný prečo.

kris krosss

neviem, mozno mam iba nespravnych ludi okolo seba, alebo ja mam prehnane poziadavky a sam som ten co sa chova ako hlupak

Cariboo

tak mozno keby si bol autista ano. ale ty si este prilis mlady aby si sa uzatvaral.
co ta sklamalo ze sa chces dobrovolne stranit ludi?

Mimulus

Nepodarilo! A našiel som ich stovky len som netušil, že to nebola pravda :) A to mám 29

A ani to nechcem...bez spoločnosti ako takej by som neexistoval.

Spoľahnúť sa musíš predovšetkým sám na seba.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.