Skrytý tyran?

Príspevok v téme: Skrytý tyran?
MiškaMiška

Obraciam sa o radu nakoľko sa točím už dlho v kruhu bolestných otázok. Mám 25 rokov a spoznala som muža o 9 roka staršieho prostredníctvom internetu. Vyzeral na začiatku veľmi dobre, prezentoval sa ako rozumný muž. Dokonca mal ťažký životný osud a len ťažko chorú matku. Mali sme veľa spoločného, názorov a pod. No postupne začal neskutočne na mňa tlačiť so sexom. ja som ho prosila nech počká, že sa na to ešte necítim pripravená, že je to priskoro. No on rozprával stále len a len o tom, vyhľadával miesta kde by sa dalo až ma nakoniec po viac ako mesiaci do toho psychicky dotlačil. Čakala som viac, že prídu krásne chvíle, výlety a pod...no zrazu len samé ja ja ja, egoizmus, neochota prispôsobiť sa, vzal si hypotéku na vlastný 1 izbový byt...mal priateľov, kt. žili bez partneriek, svoje kamarátky - no tam som ja vítaná nebola. Ja som študentka, on zarába veľmi slušne...nakoniec odomňa žiadal, aby som platila striedavo na posedeniach na káve a pod. Čo mi príde dosť neseriózne nakoľko naša situácia bola fakt veľmi rozdielna...prišlo kritizovanie, stále bombardovanie čo je na mne zlé - za hlúposti ako vyliata voda a pod. Stále len sex, sex, sex...a aj to, bohužial dosť tvrdý sex a bez lásky. Jeho návrhy na doslova masochystické praktiky som odmietala...no na druhej strane tvrdil, že túži po dieťati a rodine...na mńa dať však ani cent nechcel, lebo jeho hypotéka a pod...ale na to, aby sebe šporil, kupoval značkové oblečenie a šporil na zimnú lyžovačku mal...to mi povedal: na lyžovačku musím. Jedného dňa sa so mnou vyspal, použil dosť nepekné surové oslovenia pri tom a asi po 2 hod. na to sa rozišiel - po debate o financiách a mojej neistej práci po ukončení VŠ. No naďalej sa mi pripomínal, ani ukončiť to, ani vrátiť sa...vyslovene akoby sa vyžíval v mojom utrpení. Nijaké aktivity so mnou nechcel vykonávať - vždy sa zobral s nejakým kamarátom do posilovne kde ženy mali pre nich vstup zakázaný, na túru s kamarátom, výlety plánoval s kamošmi (lebo to ho predsa výjde lacnejšie keď si rozdelia výdavky na benzín...)...jedna známa, kt. sa venuje oblasti psychológie mi povedala - nenávidí ženy, je egoistický a ide o tyrana...no neviem, dokopal moju sebadôveru na pod mrazu a stále si kladiem otázku - prečo? pre peniaze, čo hľadá perspektívnejšiu...no neviem, prosím o radu, názor a hlavne radu ako žiť ďalej a začať veci vidieť tak ako naozaj sú. Ďakujem

momo26

ebi777
ja zas nechapem co tie zeny na nom vidia, a nie len na ulici, ale vsade..
napr jazdi ako prasa, a zena A DIETA v aute s nim..
alebo neustaly krik cez panelakove steny :D
alebo ako pises, chodnik a tam trapne situacie..

ale tak, 100 ludi 100 chuti, niekto tu pisal, ze toto je vztah na taliansky sposob :D mozno su len sadomaso, ktovie..

ebi777

nemám rada takých chlapov, už keď niekde na ulici zbadám, že ako sa niektorí chlapi chovajú ku svojím ženám, tak sa mi dvíha tlak

nechápem, ak tá žena ho tak vie do nepríčetna naštvať, že je schopný ju aj udrieť, alebo osočiť,, tak preboha načo je s ňou???
toto nepochopím

asi sa vyžíva, ak vie slabšiu ženu si podriadiť, je to choré

momo26

nie su to muzi, ja ich volam lososovi :)
aj by som povedal ze hermafrodit, alebo homosexual, ale potom urazim tieto dve skpiny, cize nepoviem nic. radsej..

Mimulus

Nikdy by som toto spraviť nedokázal ale každý človek je iný, každý má v sebe inú genetickú informáciu, inú výchovu, iné návody...

ebi777

:) už nechýba tomu veľa

takže o čo tu šlo??
nejaký úbožiačik si leští svoje ego, to jest svoje komplexy na slabšej žene? aký máte na to názor, sú takýto muži mužmi???