Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skrytý tyran?

Príspevok v téme: Skrytý tyran?
MiškaMiška

Obraciam sa o radu nakoľko sa točím už dlho v kruhu bolestných otázok. Mám 25 rokov a spoznala som muža o 9 roka staršieho prostredníctvom internetu. Vyzeral na začiatku veľmi dobre, prezentoval sa ako rozumný muž. Dokonca mal ťažký životný osud a len ťažko chorú matku. Mali sme veľa spoločného, názorov a pod. No postupne začal neskutočne na mňa tlačiť so sexom. ja som ho prosila nech počká, že sa na to ešte necítim pripravená, že je to priskoro. No on rozprával stále len a len o tom, vyhľadával miesta kde by sa dalo až ma nakoniec po viac ako mesiaci do toho psychicky dotlačil. Čakala som viac, že prídu krásne chvíle, výlety a pod...no zrazu len samé ja ja ja, egoizmus, neochota prispôsobiť sa, vzal si hypotéku na vlastný 1 izbový byt...mal priateľov, kt. žili bez partneriek, svoje kamarátky - no tam som ja vítaná nebola. Ja som študentka, on zarába veľmi slušne...nakoniec odomňa žiadal, aby som platila striedavo na posedeniach na káve a pod. Čo mi príde dosť neseriózne nakoľko naša situácia bola fakt veľmi rozdielna...prišlo kritizovanie, stále bombardovanie čo je na mne zlé - za hlúposti ako vyliata voda a pod. Stále len sex, sex, sex...a aj to, bohužial dosť tvrdý sex a bez lásky. Jeho návrhy na doslova masochystické praktiky som odmietala...no na druhej strane tvrdil, že túži po dieťati a rodine...na mńa dať však ani cent nechcel, lebo jeho hypotéka a pod...ale na to, aby sebe šporil, kupoval značkové oblečenie a šporil na zimnú lyžovačku mal...to mi povedal: na lyžovačku musím. Jedného dňa sa so mnou vyspal, použil dosť nepekné surové oslovenia pri tom a asi po 2 hod. na to sa rozišiel - po debate o financiách a mojej neistej práci po ukončení VŠ. No naďalej sa mi pripomínal, ani ukončiť to, ani vrátiť sa...vyslovene akoby sa vyžíval v mojom utrpení. Nijaké aktivity so mnou nechcel vykonávať - vždy sa zobral s nejakým kamarátom do posilovne kde ženy mali pre nich vstup zakázaný, na túru s kamarátom, výlety plánoval s kamošmi (lebo to ho predsa výjde lacnejšie keď si rozdelia výdavky na benzín...)...jedna známa, kt. sa venuje oblasti psychológie mi povedala - nenávidí ženy, je egoistický a ide o tyrana...no neviem, dokopal moju sebadôveru na pod mrazu a stále si kladiem otázku - prečo? pre peniaze, čo hľadá perspektívnejšiu...no neviem, prosím o radu, názor a hlavne radu ako žiť ďalej a začať veci vidieť tak ako naozaj sú. Ďakujem

nikaroxy

Bozenko idealna zena a ani idealny muz meexistuje. a to je na to. podla mna to dobre, pretoze s idealom by si sa skor ci meskor nudil. Ja osobne som vzdy hladala ten ideal a bzdy som sa sklamala...lebo pod idealnou skrupinkou bol vzdy niekto iny. Dnes uz nastastie hladat nemusi,, isto existuje milion krajsich muzov, mozno aj zrucnejsich, sikovnejsich, ci bohatsich ale len tento jeden mi naozaj dokazujr ako ma miluje a je mojou spriaznenou dusou a viac kriterii uz splnat ani nemusi. Sme ibaja rozdielni, mavame taliansku domacnst ale to je na tom to, ze sa vzdy udobrime a lubime sa navzajom.Kazdy casom pochopi ze kriteria ako krasa, peniaze, zabezoecenost, drahe auto, dom a neviem aka praca nie je zaruka stastia. Preto si Bozenko 8 romov nevies nikoho najst lebo si nepripustis k telu nikoho len zidealizovane zeny...tie su casto povrchne a ostavas sam...mozno sa mylim...ale byt 8 rokov sam je dlho preto by si sa aj nad sebou mal zamys
iet ci nie je chyba v tvojom konani.....

ta3

Bozenko
opat ahoj :-))
ja do bodky splnam vsetky Tvoje kriteria (skoda, ze sme vekovo a aj vzdialenostne tak daleko od seba) a presne ako Ty, aj ja nemozem najst svoj normalny typ muza, hoci nemam extrovne naroky, lenze medzi Tebou a mnou je ten rozdiel, ze kym ja som uz viac menej za zenitom, Ty mas cely zivot pred sebou a preto sa ukludni a nehadz flintu do zita, uz som Ti to viackrat povedala

bozenko

pandorica

vies, podla mna existuje cca 100 000 muzov co su kvalitnejsi material ako ja (len na SR , viac vo svete) a stavim sa, ze minimalne 10 z nich prave teraz cita tuto temu, a len sa na nas tisko smeju :D
vies - vela zaujimavych ludi cita internet, oktem ineho aj toto tu co pisem (okrem tajnych sluziebm, ktore po mne idu a podobne)
takze ano, existuju aj dobri manzelia, a nie su vsetci hovada, len sa o tom nechvalia (tak ako ja teraz tu a ukazkovo, chcel som na nieco prist, mozno poviem neskor)
proste su ludia, co si ziju idealne ropzravky, ale MY, negativisti by sme im to neverili a preto o tom nerozpravaju (bol som tam), takze.. tolko som este chcel dodat :D

pandorica

Podľa toho, čo píšeš o sebe,si jediný exemplár svojho druhu, alebo, a to bude asi tvoj prípad, nevidíš sám seba objektívne,t.j. očami ženy.A to je náš problém.Ako sa máme dohodnúť,keď každý chce niečo iné?Muž ženu a žena muža?:))

pandorica

A ešte mi povedz, že čo je to nekurva?Jáj a ukáž mi ženu, ktorá fakt vie,čo chce?Počuj nemýliš si ty ženy s niečím iným?

bozenko

ktore kriterium si mam dat dole?

Nežný, spoĺahlivý,vtipny,inteligentný,

romantický, ale pevný a silný, tvrdý aj

jemný,tolerantný...

definuj kazde a potom ti odpoviem co najobjektivnejsie to len dokazem.

zatial to skusim takto, schvalne, ked uz su moje kriteria v oblakoch

neznost - neviem co to presne je, ale k zenam sa snazim spravat ako k "neznejsiemu" pokoleniu, samozrejme, od nich nechcem to, co chcem od muzov.

spolahlivost - nuz, nikto nie je dokonaly, ale snazim sa splnit co slubim.

vtipny - nemozme komentovat, mam vzdy pocit ze nie.

inteligentny - definuj, lebo IQ to asi nebude, mam pocit ze nie.

romanticky - definuj!! niektore zeny si myslia ze romantika je prechadzka, ine ruze, a ine brutalne dtailne naplanovana vecera s konom a kocom v padajucom snehu a x dalsich detailov a basni a bieleho princa k tomu..

pevny a silny? na to je tu osobny trener a 2-3 hodiny v posilke, par hodin inych aktivit a zdravy jedalnicek, nemyslim ze je to problem. (paradoxne teraz som sa na toto dal kvoli jednej slecne)

tvrdy som v praci, jemny v osobnom zivote (frustraciu si vybijam na konkurencii, to ze ju naseriem a zoberiem jej pracu mi robi "dobre" a ju to stve a som uspesnejsi stale a stale.. perpetum mobile!!)

tolerantny - definuj, mam iste hranice, ale vzdy sa snazim brat ludi takych ako su, tak ako pridu a podobne, ale som rad, ked sa vieme dohodnut na kompromise, nedokazal by som tolerovat fajcenie dlhodobo (proste ak by som si mal niekoho najst a je fajciarka, trval by som na tom, aby prestala, pre seba, deti a mna.. detto alkohol a ine zavislosti)

v neposlednom rade myslim ze ponukam pomerne dost, na to aby so mohol nieco aj ziadat (zaroven som ochotny zmenit seba/zivot aby som vyhovel tomu, co uz by zena nedokazala tolerovat)

takze, co povies na toto teraz?

pisem to cisto pre "zabavu" tj. skor pochopenie toho, co zeny vlastne chcu a co chcem ja a preco to neviem najst, nech mi niekto odpovie uz :)

pandorica

Bozenko, nemáš tých kritérií na ženy trochu priveľa? Ty spĺňaš ženské kritéria? Nežný, spoĺahlivý,vtipny,inteligentný,
romantický, ale pevný a silný, tvrdý aj
jemný,tolerantný...

bozenko

MiškaMiška
NEVERIM !!!!!!!!! to ti neverim !!!!!!! ze si takeho nestretla!!
poznam sice malo ludi (kamosov) ale ver mi, ze za kazdeho z nich by som dal ruku do ohna :)
cize nie je to typ muzov, co by vyhybuli uz..
len vy zeny ich povazujete za nudnych ( i ked, ehm, ich zivotny styl nudou rozhodne nie je, to mi ver :) paradoxne nudnejsi zivot mal tvoj ex, na to sa tiez stavim )
neber to ako utok, len si vybijam frustraciu zo zivota :P
(aj ked zbrane hromadneho nicenia nie je problem ziskat z netu priamo kurierom :D )
problem vidim v tom, ze dnesna doba je divna, taka uponahlana, ze kazdy chce vytrieskat z toho maximum..
a pre 1 chybu dokazu cloveka odpisat, pomerne jednoducho..

mna by zaujimalo, lenze cisto pre statistiku, kolko zien je tu ktore splnaju toto:
- nemaju ziadnu zavislost (alko,fajcenie,drogy,hazard,neboli prostitutkami)
- hladaju istotu*, stabilitu, trvalost, pevnost vo vztahu s muzom
- nemaju chute a ciny skusit kazdy typ muza, aby zistili ktory sa im hodi najviac (tj. X a viac "sex na 1 noc" a podobne praktiky, alebo party girl)
- nehladaju princa na bielom koni, ale normalneho chlapa (ktory samozrejme ponuka minimlane vsetko to, co aj vyzaduje)

* udajne istoty sposobuju nudu vo vztahu, hm, udajne vylucuju vasen a podobne.. co si o tom myslite ?

Su tieto naroky na zenu tak extremne vysoke, ze za 8 rokov som nenatrafil prakticky ani na 1 taku, kde by bol zaujem vzajomny ???

Kolko z vas, co splnajutie tri body by sa sami seba dokazali oznacit za take, napiste prispevok..

stavim sa ze napise kazda druha ze je taka :D a potom skutek utek.

podla mna mate strach pred takymto niecim, lebo je to nesmierna zodpovednost sa viazat tak PEVNE..

srat sa noc co noc s inym je lahke, ziadna zodpovednost, ved antikoncepcia je fajn vec a co tam po citoch, najdem si ineho, no ne?

tak sa "prihlaste"..

alebo napiste svoj "vysnivany" typ muza..

pandorica

A si si istá,že nie je ženatý?Ak sa vyhovára, že je stále s kamarátmi a ty s ním nemôžeš ísť,možno chodí domov za ženou,sekať dobrotu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.