Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skrytý tyran?

Príspevok v téme: Skrytý tyran?
MiškaMiška

Obraciam sa o radu nakoľko sa točím už dlho v kruhu bolestných otázok. Mám 25 rokov a spoznala som muža o 9 roka staršieho prostredníctvom internetu. Vyzeral na začiatku veľmi dobre, prezentoval sa ako rozumný muž. Dokonca mal ťažký životný osud a len ťažko chorú matku. Mali sme veľa spoločného, názorov a pod. No postupne začal neskutočne na mňa tlačiť so sexom. ja som ho prosila nech počká, že sa na to ešte necítim pripravená, že je to priskoro. No on rozprával stále len a len o tom, vyhľadával miesta kde by sa dalo až ma nakoniec po viac ako mesiaci do toho psychicky dotlačil. Čakala som viac, že prídu krásne chvíle, výlety a pod...no zrazu len samé ja ja ja, egoizmus, neochota prispôsobiť sa, vzal si hypotéku na vlastný 1 izbový byt...mal priateľov, kt. žili bez partneriek, svoje kamarátky - no tam som ja vítaná nebola. Ja som študentka, on zarába veľmi slušne...nakoniec odomňa žiadal, aby som platila striedavo na posedeniach na káve a pod. Čo mi príde dosť neseriózne nakoľko naša situácia bola fakt veľmi rozdielna...prišlo kritizovanie, stále bombardovanie čo je na mne zlé - za hlúposti ako vyliata voda a pod. Stále len sex, sex, sex...a aj to, bohužial dosť tvrdý sex a bez lásky. Jeho návrhy na doslova masochystické praktiky som odmietala...no na druhej strane tvrdil, že túži po dieťati a rodine...na mńa dať však ani cent nechcel, lebo jeho hypotéka a pod...ale na to, aby sebe šporil, kupoval značkové oblečenie a šporil na zimnú lyžovačku mal...to mi povedal: na lyžovačku musím. Jedného dňa sa so mnou vyspal, použil dosť nepekné surové oslovenia pri tom a asi po 2 hod. na to sa rozišiel - po debate o financiách a mojej neistej práci po ukončení VŠ. No naďalej sa mi pripomínal, ani ukončiť to, ani vrátiť sa...vyslovene akoby sa vyžíval v mojom utrpení. Nijaké aktivity so mnou nechcel vykonávať - vždy sa zobral s nejakým kamarátom do posilovne kde ženy mali pre nich vstup zakázaný, na túru s kamarátom, výlety plánoval s kamošmi (lebo to ho predsa výjde lacnejšie keď si rozdelia výdavky na benzín...)...jedna známa, kt. sa venuje oblasti psychológie mi povedala - nenávidí ženy, je egoistický a ide o tyrana...no neviem, dokopal moju sebadôveru na pod mrazu a stále si kladiem otázku - prečo? pre peniaze, čo hľadá perspektívnejšiu...no neviem, prosím o radu, názor a hlavne radu ako žiť ďalej a začať veci vidieť tak ako naozaj sú. Ďakujem

bozenko

MiškaMiška
a preco len zena co sa sku**** spali si vazi normalneho muza? to si normalny muz nezasluzi cistu zenu, ktora nema x-divnych skusenosti?

podla mna je to naopak !!

su zeny, ktore z muza spravia totalneho magora, presne toho, koho si mala ty..

proste on sa sklamal a teraz chce pomstu (kedze legalne sa dostat k zbrani hromadneho nicenia nie je mozne)..

co povies na tuto teoriu ?

bozenko

MiškaMiška, ja asi poznam tvoj KLON.. a vzdy ma zaujimalo ako ona dopadne..
daj mi kontakt na toho tvojho ex.. preposlem jej ho :) to by bola idealna dvojica..

MiškaMiška

ta3
Ďakujem...vy ste svojimi príspevkami pomohli mne a dúfam, že mnohé ženy si po prečítaní tejto diskusie z toho vezmú ponaučenie a dajú si tiež väčší pozor. Človek nikdy nevie čo ho čaká, ale asi naozaj netreba veľké ilúzie vkladať na začiatku do toho, lebo potom to človeka takto zlomí a to nie je dobré. Držte sa všetci :)

ta3

dobre Miska, uz to nerozoberajme, mimochodom suhlasim s Tvojim poslednym prispevkom, chvaabohu mas uz tento vztah za sebou, este raz Ti zelam nabuduce vacsie stastie

MiškaMiška

A pre tých pánov, ktorí by tu silno chceli hájiť mužské práva...myslím, že muž ktorý zarobí dosť slušne si nasilu namotá študentku, kt. mu už v začiatku povie - nemám bohužiaľ momentálne, toto by nefungovalo...no napriek tomu ju dotiahne do vzťahu...si myslím, že by mal byť natoľko charakterný a galantný a niečo takéto od svojej partnerky nežiadať.
Jedna vec je, že láska nie je o peniazoch...ale druhá je tá, keď už žena vidí, že chlap naozaj sebe dopraje maximum - oblečenie, drahé jedlo, reštiky, lyžovačky, výlety a pod...a jej nechce zaplatiť ani jednu kávu...je trošku prisila. Ako pokojne 50/50, ale ak sú obaja partneri rovnako zarabajúci a nie, keď je medzi nimi takto veľký rozdiel. Myslím, že nijaká normálna žena by netúžila žiť vedľa lakomca, ktorý na nej vyslovene šetrí a pozerať na neho ako nakupuje po značkových obchodoch, behá bez nej po dovolenkách a lyžovačkách, na ňu kašle a využíva ju len na jediné...
Ale vravím, toto by už bolo na úplne inú tému diskusia

MiškaMiška

ta3
Už sa v tom nechcem točiť dookola...len jediná vec - k tej otázke peňazí. Tiež na začiatku mi nepovedal, že odomňa toto očakáva. Veľké pochopenie, že ja študujem a, že nečaká odomňa, aby som ja platila nejak a pod. keď sme sa na túto tému spolu bavili viackrát.
Táto debata, že 50/50 prišla až vtedy ku koncu vzťahu kedy mi toto povedal, že očakáva, že budem striedavo platiť...a keď som povedala, že je to dosť sila nakoľko vie, že študujem a mám fakt leda na prežitie a on zarába, že jeho nejaká káva al. obed nezrujnuje...tak sa potom aj rozišiel. Oni to na začiatku nepovedia, ochotne pozvú, zaplatia...kym nedostanú babu do postele a, bohužiaľ, potom sa tieto veci ukazujú navonok...a normálnej babe, ktorá nestrieda v posteli jedného za druhým je dosť ťažko prijať, že je to ďalší, kt. ju len využil...a ja teda určite nie som z tých, kt. túži mať na sklonku 30tky niekoľkostranový zoznam sex. partnerov...ale toto by už bolo asi na inú diskusiu

ta3

Miska
muzi robia zenam iba tolko, kolko im same dovolia, Ty si nemala sa nechat donutit do sexu a ked si zbadala jeho styl, jeho nazory a poziadavky napr, platit rovnakou sumou prachac a studentka pri posedeniach, mala si ho rovno nechat a nie cakat az Ta on opusti a nakoniec sa este zamyslat, ze kde si urobila chybu, Miska, poucila si sa, ale nemala by si koli nemu zanevriet na vsetkych muzov, nie vsetci su taki a ked sa este podobny zjavi, posli ho hned rovno do prdeliny, zelam Ti v buducnosti viac stastia v laske

MiškaMiška

Agartio
Myslím, že sme všetci (včítane mňa) dostatočne pochopili, že hľadá bohatú slečinku, ktorá mu bude ležať pri nohách, nechá sa ubíjať psychicky a časom možno i fyzicky... a ešte mu za to bude ochotne platiť. Myslím, že jej naozaj nie je čo závidieť a, že by sme týmto túto tému mohli uzavrieť.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skrytý tyran? - Fórum - ZDRAVIE.sk